14 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10781889

Nihan Mağazacılık  Çalışanının Saygısız İletişimi!

21.03.2018 tarihinde Nihan Erzurum Öztürk Giyim Şubesi'nden bir pardösü aldım. 2 yıl garantili olan ürünün 3 ay sonra bölgesel olarak tüylendiğini fark ettim. Pardesünün kol altı, kol çantasının sürtündüğü yer, sırt çantasının sırt kısmına sürtündüğü yer, oturulan bölge vs. ürünün 22.06.2018 tarihinde mağazaya götürdüğümde oradaki görevli hanımefendi ile diyaloğumuz şu şekilde olmuştur:


Ben: Pardesünün yıkandıktan sonra rengi soldu, belli yerleri özellikle kol altı tüylendi. Görevli hanımefendi: Kullanım talimatında çanta tokasına vs. dikkat edilmesi gerektiği yazıyor.
Ben: Çantanın sürtündüğü her yer tüyleniyor ablacım.
G**: Kaliteli deri çanta kullansaydınız.
Ben: Buna verecek cevap bulmadım. Resmen aşağılandım çantamın deri olmamasından ötürü. Devam edip dedim ki: Kol altı ve oturulan etek kısmı da tüylenmiş.
G**: Sağ kolunu çok kullanmışsın bak sol kol altında hiç tüylenme var mı? Ben yine şok oldum tabi.


Ardından bir şekilde onları ikna olup ürünü kontrol edilmesi üzere aldılar. En geç teslim edilmesi veya cevap gelmesi gereken günden sonra bana dönüş yapılarak ürünün tamamının tüylenmemesi sebebiyle hasar tespit edilmemiştir dendi. Tüylenen bölgeler de emizlenerek ürün tarafıma iade edildi.


Özetle; Uğradığım maddi zarardan ziyade gördüğüm saygısızlık, aşağılanma, iletişimde alay edercesine hitap ve kalitesiz üründe, hata olmasına rağmen hata bulunmaması çok ama çok çirkindir. Nihan gibi prestijli bir markanın böyle yapması hiç hoş bir durum değildir. Ürün resmen elimde patladı. Şikayetim ile alakalı resmi belgeler ektedir.

Tice Tice 1.141 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler