19 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1909497

Güral Hotels Group Temizlik!

Önceki gün Güral Hotels Group Afyon otelde düzenlenen kalabalık bir İftar Yemeği organizasyonuna katıldım. Küçük kızımın lavabo ihtiyacı olduğunda normal lavaboların kalabalık olmasından dolayı aynı bölümde bulunan engelli lavabosunu kullanmak zorunda kaldık.


Ancak lavabo oraya sadece süs olsun ya da yok demesinler diye konulmuş belli ki .Çünkü dışarıdan göründüğü gibi ışıltılı ve temiz değildi klozetin içerisi kahverengi sudan dolayı topraklıydı ve sifon çekildiğinde de su yine topraklı ve kahverengi aktı. Kullanılmasa dahi öyle bir ortamda 500 - 600 kişi misafiriniz varsa her şartta kontrolünü sağlamalısınız. Suyun renginin normale dönmesi için dakikalarca bekledik.

Sultan 874 Okunma

Cevaplar

  • NG Afyon Wellness & Convention Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz, NG Hotels and Resorts Güral Afyon Wellness and Convention a göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Siz misafirlerimizin görüş ve önerileri, sizlere her zaman daha iyi hizmet sunabilmemiz için rehber olmaktadır. Bu sebeple vermiş olduğunuz geri bildirim için ayrıca teşekkür ederiz.Bahsetmiş olduğunuz konu ile ilgili arkadaşlarım hassasiyet gösterecektir.Sizi ve sevdiklerinizi ileri tarihli konaklamalarınızda tekrar otelimizde ağırlamayı isteriz. Saygılarımızla, Cenker YILMAZ Otel Müdürü [email protected] Tel:0272 220 2222

Ziyaretçi Yorumları