10 Mayıs 2014

Güral Afyon Wellness&Convention Onayım Olmadan Gün Sınırlaması Getirdi.

Güral Afyon Wellness&Convention'a üyelik yaptırdım ve spor - spa imkanlarından yararlanıyordum. Üyeliğim 7 gün saat sınırlaması olmayan bir üyelik, ancak bu salı günü telefonla arandım ve perşembe gününden pazartesi gününe kadar üyelikten faydalanamayacağımı, onun yerine üyeliğime 1 hafta ilave edeceklerini söylediler.

Benim hiçbir rızam ve onayım olmadan böyle bir uygulamaya gidilmesini kabul etmiyorum. Kimler kime sorarak 1 hafta uzatıyoruz kararını aldı ve emrivaki bir şekilde bizlere tebliğ ediyorlar. 3 kere iletişim adreslerine mail yazmama rağmen geri dönüş bile yapmadılar. Nasıl bir kalite yönetim sistemleri, nasıl bir müşteri memnuniyeti sistemleri var anlamış değilim.

Murat 2.389 Okunma

Cevaplar

  • Murat13 Mayıs 2014

    İlgili personel Semra hanimin yaklasimindan memnunum. Ancak dile getirmeye calistigim meselelerle ilgili otel yönetiminin çözümsüzlüğü ve ilgisizliği devam ediyor. Yüksek standartlarda hizmet gayeleri olması gerektiğine inandigim bu işletmede , bu tur kolay sorunların çözülememesi üzücü. Ben teklif edilen 1 hafta üyelik uzatiminida istemiyorum. Onlara benden hediye olsun. Semra hanim hatrina uyeligimi devam ettireceğim. Ancak hicbir şekilde bu işletmeye ne bir misafir iki gonderecegim nede tavsiye edeceğim.

  • Murat13 Mayıs 2014

    Görüştüğüm personelin yaklasimindan memnunum. Ancak kurum olarak ilgisiz ve çözüm üretici bir adım, yaklasim yok. Dolayisiyla ilgili personelinde elinden gelen bir şey yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön