31 Ekim 2016

NG Afyon Wellness & Convention Rencide Edici Ticari Anlayış.

30.10.2016 günü babamla birlikte gittiğim otelde havuzu kullanmak istediğimizi söyledik. Giriş receptiondaki beyefendi bunun mümkün olduğunu erkekler için de ayrı bir bölümlerinin olduğunu ve aşağıya inmemiz gerektiğini, oradaki arkadaşların yardımcı olacağını söyledi. Aşağıya indiğimizde görevli bir hanımefendi ilk başta olabileceğini söyleyip bizi süzdükten sonra eşsiz olarak giremeyeceğimizi bunun yeni uygulamaları olduğunu söyledi. Bu kısa süreli fikir değişikliğinde hangi özelliklerimiz etkili oldu anlayamadık. Asıl üzücü olan kendi ülkemde bir Anadolu şehrinde sıradan bir otel hem de sattığı tabak çanakla benden para kazanan bir firmanın sıradan bir otelinin bize hissettirdiği 2. sınıf insanmışız gibi muameleye bizi maruz bırakması. Hangi kriterlere göre bizi kategorize ettiklerini hangi insani, vicdani x-ray cihazından geçirip karar verdiklerini bilemedik.

Muhammet 4.949 Okunma

Cevaplar

  • NG Afyon Wellness & Convention Temsilcisi10 Kasım 2016

    Sayın Muhammet ÖZÇELİK, Öncelikle NG Afyon'u tercihinizden dolayı teşekkür ederiz, her ne kadar tesisimizi kullanmasanız da Spa alanlarında yaşamış olduğunuz olaydan dolayı üzgün olduğumuzu, yapmış olduğumuz telefon görüşmemizde de belirttiğimiz üzere bir daha iletmek isteriz. Sizleri bir sonraki Afyon seyahatinizde tekrar aramızda görmek ister, Saygılarımızı sunarız.

  • Muhammet 10 Kasım 2016

    Bu cevap kopyala yapıştır tekniğiyle verilmiş bir cevap olup şikayetimin karşılığı asla değildir. Otelinizde konaklamamıza izin verilmemiş olması zaten şikayet ettiğimiz durumdur. Ciddiyetinizin seviyesini bu cevapla ölçmüş olmakla birlikte herhangi bir zamanda otelinizde konaklamak ve ürünlerinizi satın almak niyetinde ve saflığında değiliz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön