14 Haziran 2016

Nexus Güzellik Merkezi Hizmet Alamıoyrum Verdiğim Ücretin Karşılığı Yok!

Haznedar şubesinde 3. ayda paket aldım 3. seans işlem sonrasında bir de ne olsun şube kapanmış. Zeytinburnu şubesi ile görüştüm isim hakkımız değişti biz Nexus Güzellik Merkezi değiliz diyor. 1 hafta sonra ise Nexus Güzellik Merkezi buyurun diye açmazlar mı durumu anlattım yardımcı olalım 1 seans denildi. Gittim kafalarına göre bölge belirlemişler 2 adet sadece bu bölgelere işlem yapabilirlermiş.

2 bin TL paketim bir de hizmete onlar karar versin öyle böyle parasını verdiğim bölgelerim için seansa girdim, böyle fiyasko bir işlem yok! 3 cm'de 1 atış yapılıyor kafasına göre bir oradan bir oradan ve işlemim bitti emin misiniz bu bölgemi yaptınız mı, yaptım. Tabi ki peki öyleyse eve geldim atış yaptığı yerlerin biri İstanbul biri Ankara diğeri ise Ağrı böyle iş olamaz tekrar aradım anlaşılabileceği bir dilde konuyu anlattım ve anladılar. 15 gün sonra tekrar gideceğim çözüm buysa tavrınıza karşılık verecek tavırlar var!

Gözde 1.860 Okunma

Cevaplar

  • Gözde13 Haziran 2016

    Devamı! Çözüm buysa eğer bu yönde ilerlemek en kolayı kimsenin kaşına gözüne vermedim ben o parayı karşılığında alacağım hizmeti beni (hepimizi) memnun edecek düzgün bir şekilde vereceksiniz. Şu süreçte problemi yaşatan siz problemi büyüten hat safaya taşıyan yine siz. Nexus çalışanları olarak. İlgililere Duyurulur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön