Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Next&Nextstar Uydu Alıcıları Ve Servisleri Kalitesizleşmiş

profile
01 Mart 2022
9.334

Yaklaşık 15 ay önce N11 ® den next 2023 model uydu alıcısı aldım uydu alıcısı her gün donuyor tekrar oluyor sinyal yok yazıyor görüntü yok. Batman Next servisine götürdüm yılmaz elektronik cihazı taktı cihaz çalıştı ona günde 5 saatten fazla donuyor çalışmıyor bana söylediği çalışan bir cihaza bir şey yapamam ama ekranda yazısından başka bir şey yazmıyor dedim bana git nereden aldıysan oraya götür yapsınlar dedi ve gittim müşteri memnuniyeti sıfır marka kalitesini kaybetmiş 20 yıldır bu markayı hep kullandım serviste ürünün kaliteside sıfır olduğunu anladım. Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağım servisin tavrını kınıyorum. Bir daha Next almayacağım asla ürün kalitesiz servis boş ürün satılırken 2 yıl garanti vardı ama servis boş hakkımı istiyorum vasıfsız adamları servis yapamazsınız.

Benzer Şikayetler

1

Next&Nextstar YE-32020GG4 Gelen Giden Sinyal Sorunu

profile
12 Ocak
6.013

04 Ocak 2023 Çarşamba günü Next YE-32020GG4 model numaralı televizyonu aldık ve kurulumunu yaptırdık. Kurulumda TÜRKSAT 4A uydusu seçildi ve 1000 civarında kanal bulundu ancak bulunan kanalların çoğunluğunda "Sinyal Yok" uyarısı alıyoruz. TRT kanallarının hiçbirisi göstermiyor. Diğer standart ulusal...

1 Destek

Next&Nextstar  2023 Uydu Alıcısı Sinyal Sorunu

profile
17 Kasım 2022
138

Next 2023 uydu alıcım otomatik TKGS yapıyor ama çoğu kanal sinyal yok diyor. Kendim kanal yüklemesi yapacaksam neden bu özellikli uydu alıcısı alıyım ki yazılım yüklüyorum. Açılıyor otomatik TKGS yapınca tekrar kanal gidiyor sorunumun çözülmesini istiyorum.

Next&Nextstar Next Kanky Donma Takılma Hantallık

profile
06 Ekim 2022
18.223

Next kanky uydu alıcısı aldım. Makine kumandayı algılamakta zorlanıyor. Geç tepki veriyor. Kumanda ve kanal geçişleri çok ağır. Artı kanal değişirken ortasında kocaman iptal edilemeyen bilgi barı mevcut. İnfodan iptal edilemiyor. Menü gösterim zamanı 3 saniye onun altıda yok. Film izleme zevki bırak...

Next&Nextstar Next Kanky Donma Takılma Hantallık
Next&Nextstar Next Kanky Donma Takılma Hantallık
2 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Hüseyin

Next müşteri hizmetlerini arayıp sorun yardımcı olurlar?

Hüseyin

Hocam güncelleme yaptınız mı? Bende de kanky vardı güncelleme yapınca düzeldi eskiden kanal değiştirirken donuyordu. Şimdi hiç donma olmuyor.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz