Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Next&Nextstar ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burak sonuçtan memnun

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Next&Nextstar Uydu Alıcı Kabloları Çalışmıyor!

2.897
Burak
Burak 23 Aralık 2019 17:17
Çözüldü

GittiGidiyor'dan aldığım Next 2000 HD fta Uydu Alıcısı cihazının av portunun elimdeki av kablolarla (3 çıkışlı rca) çalışmadığını gördüm.

Firmayı aradığımda kendilerinden av kablo almam gerektiği söylendi. Oysa cihaz açıklamasında böyle bir bilgi yoktu. Bu cihazı Analog cihazlarınız için alacaksanız, elinizdeki av kabloları ile çalışmıyor, firmadan özel kablo almanız gerekiyormuş.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
89
5 gün önce

Next&Nextstar Uydusu İçin Servis İşlemleri Ve Garanti Sorunu

Next 64hd uydu alıcı kendi kendine kanal güncellerken otomatik olarak kapanıp açıldı ve tekrar açılmadı. Servise teslim ettiğimde kontrol edildi ve fabrikaya iletilecek, akabinde fiyat bilgisi gelecek denildi. Bayi tahmini 150 TL olabilir dedi. 20 gün geçti ve henüz fiyat bilgisi gelmediği gibi ne ...

profile
208
1 hafta önce

Next&Nextstar TV Uyarı Hatası

Satın aldığım next Star TV ve uydu alıcısından, TV ekranında next Star cihazı bulunamadı. Lütfen uydu alıcısının HDMI portuna takılı olduğundan ve uydu alıcısı enerji kablosunun takılı olduğundan emin olunuz. Çözümünü söylerseniz çok memnun olurum.

profile
44
4 hafta önce
profile
Samet'in Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“Teşekkürler”

Next&Nextstar Tv Uydu Hatası

Aldığım uydu alıcısını taktığımda Nextstar cihazı bulunamadı yazıyor. Uydu alıcısının HDMI 1 portuna takılı olduğundan emin olun ve uydu alıcısının en...

Next&Nextstar Tv Uydu Hatası
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Celal
Celal
 

Satış taktiği bu, vatandaşın parasını böyle alıyor bunlar, iş ahlakı sıfır, garantili ürün tamirine servis ücreti istiyorlar utanmadan, sorunu çözemiyorlarda zaten.