Next&Nextstar ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Next&nextstar Ürün Kurulumu İçin İstenen Ücret

112
Samet
Samet 23 Kasım 2022 12:41

Ayın 15inde Hepsiburada ® alışveriş sitesinden next nexstar marka TV aldım. Memlekete babama kargolattım. Servisi aradığımızda kurulum için 600 TL ücret istediler. TV'yi 2500e aldık 600 lira kurulum ücreti istiyorlar. Next firması yardımcı olsun lütfen.

Benzer Şikayetler

profile
7
3 gün önce

Next&Nextstar Bein Connect Açılmıyor , Yüklenmiyor

Next my box cihazımda Bein Connect uygulamasını sildim daha sonra Google Play 'den de yüklemeye çalıştığında ortalıkta görünmüyor. Bu uygulamayı rahatça kullanabilmek için cihazınızı satın aldım. Bununla ilgili kime ulaşabiliriz ya da bu sorunla karşılaşıp çözebilen oldu mu?

profile
95
6 gün önce

Next&Nextstar   You Tube Epi KEY Arızası

Bugün kurduğum Next Minix Plus cihazımı internete bağladım fakat youtube.com'a girince sürekli no youtube.com api KEY yazıyor hiçbir şey açmıyor. Son güncellemeyi de sitesinden indirip yükledim ama hala aynı hatayı alıyorum madem Youtube.com yok niye var diye satılıyor bu ürün. Next Minix Plus model...

profile
56
1 hafta önce

Next&Nextstar Cihaz Yazılımı Bozuk!

Next kamera kayıt programı hakkında, cihaz yazılı İspanyol bir yazılım ekibinde iken sorunsuz olarak video/kayıt oynatma canlı izleme yapılıyordu. Şimdi ise yazılımı next başka bir ekibine yaptırmış. Kayıt izleme canlı izleme yapılmıyor sürekli aynı hatayı alıyorum, cihazım arızalı değil, başka ciha...

profile
59
1 hafta önce

Next&Nextstar Uydu Siparişi Verdim

Tamiri için ürün verdim ürünle alakalı dönüş yapmıyorlar fiyat beklerken yaptırdık diyor ve ben kar almadım diyor bir de azarlıyor ister al ister alma ger e beni diyor çok ilgisizler tamam bazı istem dışı olabilir unutmuş olabilirsin ama adam tehdit edeceğini bağırıyor.

profile
212
1 hafta önce

Next&nextstar 2071 Dd (dolby Digital) Sesi Desteklemiyor

Next 2071 marka uydu alıcısı iptv ürünü Dolby digital (dd) desteklemiyor. Satarken desteklediğine dair bilgiler olmuş olsa da desteklemiyor. Aac uzantılı ses dosyaları açılırken dd ve dd+ uzantılı ses açılamadığından birçok film ve dizide sadece görüntü var ses yok. Bir aldatmaca söz konusu.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .