Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Next&Nextstar ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kemalettin sonucu yetersiz buldu

Next&Nextstar TV Yazılım Hatasının Düzeltilme İlgisi

205
Kemalettin
Kemalettin 07 Aralık 2022 20:51

0531 -- 11.no.lu telefona 12 Kasım 2022gününden beri WhatsApp ® yazıyorum hatta görüntülü bile aradım ben 2023 next alıcı kullanıyorum son yazılımlar dan sonra yani V1.115 ve V1.119 numaralı yazılımlardan sonra av ve ses sorunu yaşamaya başladım ayrıca kapatıp açtıktan sonra alıcı 1-2 dakika kendine gelmiyor kumanda çalışmıyor bunları devamlı yazdım.

Mesai saati içinde bir Allah'ın kulu dönmedi yalnız bir pazar günü bugün kapalıyız mesai dahilinde yazınız diye cevap geldi hem yazdım hem aradım bir türlü cevap alamadım lütfen yeni bir yazılım mı atarsınız bunun bir çaresine bakınız ben şimdi eski yazılımı tekrar yükledim kullanıyorum ama her açılıp kapanışta yeni yazılım var ibaresi ile karşılaşıyorum korkudan yükleyemiyorum ilgi bekliyorum.

Benzer Şikayetler

profile
132
04 Şubat

Next&Nextstar 4K Stick

Next&Nextstar 4K TV Stick'im var sadece Disney Plus uygulamasında ses kısma ve açma tuşuna basınca hata veriyor. Sadece Disney Plus'ta var bu sorun. Ürün bir diğer sorunu harici uygulama yüklendiği zaman yüklenen uygulama düzgün çalışmıyor. Servisin buna çözüm bulması gerekiyor. Güncelle ile düzelti...

profile
82
02 Aralık 2022

Next&Nextstar Servis Telefonlara Bakmıyor

2 gündür servise ulaşamıyoruz. Ben servisi aramaktan yoruldum. Onlar telefonu açmamaktan yorulmadı. Sessize alıp kenara mı bıraktılar telefonu acaba. Bir ürün satıyorsanız malın arkasında durun. Biz sadece satıyoruz gerisi sizde mantığı var sanırım. Ürün kurumu yok bozulsa muhatap yok.

profile
7.662
04 Temmuz 2022

Next&Nextstar 4K TV Stick Disney Plus Sorunu

Next&Nextstar 4K TV Stick'im var sadece Disney Plus uygulamasında ses kısma ve açma tuşuna basınca böyle bir hata veriyor. X***da kullanıyorum aynı zamanda onda herhangi bir hata yok. Diğer uygulamalarda da hiçbir sorun yok. ( Netflix, Amazon Prime Video, Exxen, Youtube.com gibi) hepsinde çalışıyork...

Next&Nextstar 4K TV Stick Disney Plus Sorunu
  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .