Next&Nextstar ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gökhan sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Next&Nextstar Playbox Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İmkansız

6.925
Gökhan
Gökhan 24 Ekim 2022 13:43

Next Play aldığımdan itibaren kumanda ile yön tuşları anormal çalışıyor ( ses kısma ya çok açılıyor ya da kısılıyor. Yukarı aşağı kendi kendine inip çıkıyor). Bunun için müşteri hizmetlerini aradığımda ulaşmak zaten zor ama bir türlü ulaştığımda da sadece cihazın yerini değiştirin oldu. Teknik destek yardımcı olduğu konu sadece bu.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
205
07 Aralık 2022

Next&Nextstar TV Yazılım Hatasının Düzeltilme İlgisi

0531 -- 11.no.lu telefona 12 Kasım 2022gününden beri WhatsApp yazıyorum hatta görüntülü bile aradım ben 2023 next alıcı kullanıyorum son yazılımlar dan sonra yani V1.115 ve V1.119 numaralı yazılımlardan sonra av ve ses sorunu yaşamaya başladım ayrıca kapatıp açtıktan sonra alıcı 1-2 dakika kendine g...

profile
88
10 Ekim 2022

Next&Nextstar 2000 Wi-Fi Uydu Cihazı!

16.05.2022 tarihinde next marka 2000 Wi-Fi Uydu cihazı satın aldım. Uydu cihazını aldığım günden beri kanal geçişlerinde (bir başka kanala geçmiyor) ve sesi açmada sorun yaşıyorum. Televizyon izlemek tam bir işkence. Bundan iki ay önce bulunduğum yerdeki servise götürdüm. Üç-dört saat serviste kaldı...

profile
212
1 hafta önce

Next&nextstar 2071 Dd (dolby Digital) Sesi Desteklemiyor

Next 2071 marka uydu alıcısı iptv ürünü Dolby digital (dd) desteklemiyor. Satarken desteklediğine dair bilgiler olmuş olsa da desteklemiyor. Aac uzantılı ses dosyaları açılırken dd ve dd+ uzantılı ses açılamadığından birçok film ve dizide sadece görüntü var ses yok. Bir aldatmaca söz konusu.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Emrah
Emrah
 

Kumanda sorununa ek olarak, Cihaz bir süre sonra anormal çalıştı ve bende fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğini ile aldığım güne geri dönmek istedim ancak bundan sonra Netflix uygulaması kayboldu ve "artık desteklenmiyor" mesajı ile yükleyemiyorum. Apk indirme yöntemleri ile de sadece ayarlardaki uygulama listesine ekleyebiliyorsunuz ana ekrana ya da uygulamalar menüsüne kısayolu gelmiyor. Bu yaşananlardan next marka ürünleri Lisans sorunları olan, satış sonrası desteği olmayan bir cihaz olarak değerlendirmek gerektiğini anlıyoruz.