Next&Nextstar ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Next&nextstar Pil Katili Kumanda Next And Nextstar

66
Murat
Murat 02 Ocak 16:09

Zaman zaman kullanmak üzere taktırdığım uydu alıcısının güzelim kumandası pili yenileyip çalıştırınca kanal change tamam ertesi gün çalışmıyor. Her kullanacağım gün için 1 aaa kalem pil yenileme gerekiyor. Sesimi duyan bir yetkili... Duy beni next and nextstar

Benzer Şikayetler

profile
68
10 Nisan

Next&Nextstar Uydu Alıcısı Şikayeti

Nexstar 2071 model uydu alıcısı aldım kanal geçişlerinde ses gidip geliyor. Bu sorunun giderilmesini istiyorum. Çok sinir bozucu bir durum bunun yüzünden cihazı aldığıma pişman oldum. Sorunun çözülmesini bekliyorum. Kaliteli bir markanın böyle bir sorun yaşamasını beklemiyordum.

profile
162
25 Mart

Next&Nextstar Sesi Düzgün Vermiyor

Next innova 4K Hybrid linux uydu alıcısı yeni model aldım doğru çalışmadan satışa çıkarılmış Sesi Düzgün Vermiyor. Güncelleme yapın lütfen TV böyle izleme işkence gibi.

profile
104
23 Şubat

Next&Nextstar Kanky Ses Sorunu

Next kanky uydu alıcı bir süre sonra ses gidiyor kanalı aşağı yukarı yapınca ses geliyor bu kadar kötü bir cihaz olabilir mi aldığım gün sorunlar başladı uydu alıcıyı yere vurup kırmak istiyorum neden düzgün mal yapmazsınız.

profile
81
18 Şubat

Next&Nextstar Kanky Uydu Alıcı Ses Gidiyor

Next&next Star kanky uydu alıcı ses gidiyor. Mağduruz. Acilen iade alınmasını ya da çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilmesini talep ediyorum. Next yetkililerinin müşterilerini mağdur etmeyeceğini düşünüyorum. Umarım yanılmam. Uydu alıcıyı internetten almıştım. Acil cevap lütfen.

profile
213
31 Ocak

Next&Nextstar HD Uydu Alıcısı Sesi Düzgün Vermiyor

Next 2000 Wi-Fi Çanaklı - Çanaksız Dahili Wi-Fi Full HD Uydu Alıcı siparişini 15 Ocak 2022 tarihinde sipariş ettim 1 hafta sonra da ürün geldi ancak üründen maalesef verim alamıyorum, TV izlerken ses 15-20 saniyede bir 5 saniyeliğine gidip geliyor, başka HDMI kabloları da denememe rağmen yeni uydu a...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .