Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Next&Nextstar Next Kanky Uydu Ve Youtube.com Görüntü Sorunu

profile
25 Nisan
2.165

Merhaba, dün Next Kanky Dijitale yeni güncelleme geldi. Yaptım, uydu sinyali kesildi. Üstüne Youtube ®.com'a girince ses var ama görüntü yok. Dünden beri televizyon izleyemiyorum. Ailem ile mağdur olduk. Yetkili arkadaşlardan acilen yeni düzeltme güncellemesi bekliyorum.

Benzer Şikayetler

Next&Nextstar Next 2071 Aktarım Hızı Kaplumbağa Hızı

profile
3 gün önce
2

İnternet aktarım hızı kötü ötesi, evde 75 MB internet olmasına rağmen ve next in kendi USB wireless adaptörü olmasına rağmen 10kb 20kb aktarım hızı evet 100kb bile değil, bırak iptv izlemeyi Youtube.com bile hak getire, ilk ve son next ürünü alışım oldu. Next 2071 alacak olursanız bu fikrinizden vaz...

Next&Nextstar  Youtube.com Açılmıyor

profile
08 Haziran
93

Next ye-7601-a marka wi-fi adaptör aldım youtube.com için uydu alıcım sencrom sm 2000 HD ye takılı ilk başta youtube.com açılıyordu. Şimdi 1 haftadır açılmıyor, devamlı bu video ülkenizde gösterilmiyor veya iç sorun var diyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Next&Nextstar Next Uydu Youtube.com Problemi

profile
03 Haziran
123

Bir yıldır Next 2000 Wi-Fi kullanıyorum. Son bir aydır Youtube.com özelliğinde sorun yaşıyorum. İnternet olduğu halde Youtube.com oynatmıyor. Araştırdığımda benzer sorunları yaşayan başkalarının da olduğunu gördüm. Yazılımsal bir problem olabilir. Saygıdeğer Next firması, bir el atarsanız sevinirim.

Next&Nextstar Youtube.com İlerlemiyor, Nexstar Uydu Alıcısında Sorun

profile
28 Mayıs
1.192

Aynı sorunu biz de yaşıyoruz. Youtube.com ilerlemiyor, yaklaşık 2 aydır Nexstar uydu alıcısında daha önce böyle bir sorun yaşamadık. Sorunumuzun giderilmesini, bunu nasıl yapabileceğimiz hakkında bilgilendirilmek istiyorum. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştık.

1 Destek

Next&Nextstar Güncelleme Sorunu Nasıl Düzeltebilirim

profile
27 Mayıs
1.307

Son güncelleme den sonra Youtube.com giriş yapamıyorum ve ip TV yayın açılmıyor lütfen yardim edin cihaz next 64 güncelleme den önce sorun yoktu. Ne olduysa güncelleme den sonra oldu. İp TV izleyemiyorum ne yapmalıyım... En kısa zamanda cevap bekliyorum

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz