Next&Nextstar ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Next&Nextstar Kanky Uydu Alıcısı Sürekli Donuyor

7.236
Mustafa
Mustafa 12 Şubat 2021 15:32
Next&Nextstar Kanky Uydu Alıcısı Sürekli Donuyor

Yeni aldığım next kanky uydu cihazında HDMI de kullanırken sürekli donma ve yayın kesilmesi yaşıyorum. Cihazı açıp kapatmadan donma geçmiyor. Sinyal yok, seçeneği de son zamanlarda bol bol çıkmaya başladı. Next markası bu saatten sonra benim için bitmiştir.

Benzer Şikayetler

profile
615
3 hafta önce

Next&Nextstar Uydu Alıcısı Çalışmıyor

Yaklaşık 3 ay önce internetten next kanky HD uydu alıcısı aldım. Kısa bir süre sonra kanal değiştirmemeye başladı. Bir iki gün sonra tekrar çalışıyordu. Şu anda bir haftadır sadece tek bir kanalda duruyor ve değişmiyor. Burada bununla ilgili bir çok şikayet görünce hatalı üretim diye düşünüyorum ve...

profile
1.523
24 Nisan

Next Kanky Akıllı Kumanda Entegrasyon İptali

Next Kanky marka uydu alıcısına ait akıllı kumanda ile TV'nin kumandasını eşleştirme yaptım, ancak eşleştirme yaptığım tuşlar TV kumandasında pasif durumda çalışmıyor. Next Kanky marka ürünü kullanma ihtiyacım yeni nesil TV almam nedeniyle sona ermiştir. Eski TV kumandasına ait pasif tuşların nasıl ...

profile
1.537
28 Mart

Next&Nextstar Wi-fi Sorunu

Next uydu alıcısı aldım kanky marka yalnız wi-fi yi görmüyor. Kumanda da hiçbiri yazıyor değişmiyor yazı. Videodan yeşile basıp, wi-fi arayın diyor. Ama bütün tuşlara basıyorum, değişen bir şey yok. Çözümü nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

profile
104
23 Şubat

Next&Nextstar Kanky Ses Sorunu

Next kanky uydu alıcı bir süre sonra ses gidiyor kanalı aşağı yukarı yapınca ses geliyor bu kadar kötü bir cihaz olabilir mi aldığım gün sorunlar başladı uydu alıcıyı yere vurup kırmak istiyorum neden düzgün mal yapmazsınız.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .