Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Next&Nextstar ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Next&Nextstar 2071 Uydu Cihazı

659
Cemal
Cemal 01 Ocak 19:42

Karavanım için Next 2071 aldım taşınır internet ile bir müddet seyrettim, sonra bağlantı sorunu diye yayın açılmıyor! Aynı anda miu'nün Akıllı TV ®'ye çeviren ve Netflix ®, Amazon ®, Youtube ®.com gibi kanalları seyretme cihazı da var onda internet sorunu olmadan gayet net seyrederken Next 2071 de sürekli sönüyor, görüntü var ses yok, ya da hep gidiyor.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
1.094
26 Ağustos 2022

Next&Nextstar Kalite Yetersiz

Next 2000 Wi-Fi uydu alıcı satın aldım. İptv bir türlü Youtube.com da gösterildiği gibi bağlanmadı. Maalesef kutunun içinde çıkan açıklamada hiçbir şey yazmıyor. Müşteri hizmetlerinde 3 değişik kişiyle konuştum üçü de bilgisiz ve karşısındaki kişiye ses yükselterek terbiyesizleşiyorlar. Mevcut olmay...

Next&Nextstar Kalite Yetersiz
profile
7.662
04 Temmuz 2022

Next&Nextstar 4K TV Stick Disney Plus Sorunu

Next&Nextstar 4K TV Stick'im var sadece Disney Plus uygulamasında ses kısma ve açma tuşuna basınca böyle bir hata veriyor. X***da kullanıyorum aynı zamanda onda herhangi bir hata yok. Diğer uygulamalarda da hiçbir sorun yok. ( Netflix, Amazon Prime Video, Exxen, Youtube.com gibi) hepsinde çalışıyork...

Next&Nextstar 4K TV Stick Disney Plus Sorunu
  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum
profile
162
6 gün önce

Next&Nextstar Sesi Düzgün Vermiyor

Next innova 4K Hybrid linux uydu alıcısı yeni model aldım doğru çalışmadan satışa çıkarılmış Sesi Düzgün Vermiyor. Güncelleme yapın lütfen TV böyle izleme işkence gibi.

profile
104
23 Şubat

Next&Nextstar Kanky Ses Sorunu

Next kanky uydu alıcı bir süre sonra ses gidiyor kanalı aşağı yukarı yapınca ses geliyor bu kadar kötü bir cihaz olabilir mi aldığım gün sorunlar başladı uydu alıcıyı yere vurup kırmak istiyorum neden düzgün mal yapmazsınız.

profile
81
18 Şubat

Next&Nextstar Kanky Uydu Alıcı Ses Gidiyor

Next&next Star kanky uydu alıcı ses gidiyor. Mağduruz. Acilen iade alınmasını ya da çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilmesini talep ediyorum. Next yetkililerinin müşterilerini mağdur etmeyeceğini düşünüyorum. Umarım yanılmam. Uydu alıcıyı internetten almıştım. Acil cevap lütfen.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .