Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Next&Nextstar 2071 Uydu Alıcısı

profile
İsmail
06 Nisan
1.081

2 ay önce Media Markt ®'tan Next 2071 alıcısı aldım. Fakat aldığımın 2. Gününde sorunlar başladı. Kumanda kilitlenmeye başladı. Ancak fişini çekip takınca kendine geliyor. Media Markt inceleme için götürdüm. İnceleme sonunda 10 günlük cihazın Ana kartını değiştirdiler. Sorun gene aynı şekilde devam etti. Tekrardan inceleme için Media Markt götürdüm bu sefer de cihazda sorun yok dediler. Şu anda ile IP TV'yi bile izleyemiyorum. Ekran kendi kendine kararıyor. Eve ® misafirim geldi bir türlü TV izleyemedik.

Kanallara bağlanamıyor. Buradaki olumsuz yorumları okuduktan sonra anladım ki bu cihazın kronik sorunu bu. Ve bu kadar aynı şikayete rağmen piyasada bu ürünü satarak insanların canını yakıyorsunuz. Verdiğim parayı helal etmiyorum. Keşke gidip adı belirsiz bir markadan az para verip uyku alıcısı alsaydım. En azından çöpe atardım canım acımazdı. Bu soruna çözüm bulun artık.

Benzer Şikayetler

Next&Nextstar 2071 Kilitlenme Sorunu

profile
Serdar
15 Aralık 2022
9.026

Geçtiğimiz ayın sonlarına doğru üçüncü bir uydu alıcı satın aldım. Diğerleri Next olduğu için yine Next tercih ettim ve x265 de oynatabildiğinden Next 2071 modelini tercih ettim fakat kurulumunu yapıp kullanıp kapattıktan sonra ertesi gün açınca açılmadı. Kumandadan zannedip 64 modelinin kumandası i...

1 Yorum
1

Next&Nextstar 2071 İp Tv Donma Sorunu

profile
Ali
31 Mart
1.873

İptv kullanmak için satın aldığım next 2071 cihazımda sürekli donma problemi yaşıyorum. Sorunun çözümü için hem Forum sitelerinde hem next destek sitesinde arama yaptım mesaj bıraktım ama bu konuda hiçbir sonuç alamadım. Şikayet var sitesinde birçok benzer şikayete rastladım.

1 Destek

Next&Nextstar  Pişmanlıktır Sorunlu Cihaz

profile
Caner
22 Şubat
2.997

3 ay önce Next 2071 model ip TV özellikli cihaz satın aldım. İlk 1 ay iyi çalıştı ancak daha sonra uydu yayınında sinyal yok uyarısı, internet kesintisi vs. Sorunlar yaşamaya başladım. Uzun uğraşlarım sonuncunda 4443666 çağrı merkezine ulaştım. Çözüm olarak en yakın next servisine yönlendirdi. İlgil...

2 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz