28 Ekim 2016

Next Level Özsüt Hijyen Ve Hizmet Sorunu.

Hafta içi yoğun olmayan bir saatte annem ve teyzemle Next Level Özsüt'e gitme gafletinde bulunduk. Masalardaki çay bardakları ve şeker kırıntıları vb. yeni müşteri oturana kadar toplanmıyor. Bunu sorun etmem, çünkü bazen gerçekten çalışan sayısı yeterli olmuyor. Fakat gözlemlediğim kadarıyla yeterince çalışan vardı. Önce önümüze birer menü bırakıldı, zaten zincir firmada asla güler yüz beklemiyorum ama sonrasında 32 dakika masada siparişin alınmasını bekledik ve dayanamayıp kalktık.

Çalışanları da anlıyorum, fakat lüks araç anahtarını masaya bıraktığımızda gördüğümüz hizmetle, market poşetini yan sandalyeye bıraktığımızda gördüğümüz hizmetin aynı olması gerekir. Umarın Özsüt çalışanlarına bu konuda bir kurum içi eğitim verir, çünkü çok sık gittiğim bir yer olduğu için bunu başka şubelerinde de gözlemleme fırsatım oldu.

Ayse 698 Okunma

Cevaplar

  • Özsüt Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Özsüt’ü tercih ettiğiniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Memnuniyetsizliğiniz ilgili birimlerimize aktarılmış olup, en kısa zamanda size geri dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön