02 Mayıs 2015

Newjoy Kendi Web Sitelerinden Bir Haberler!

Newjoy'un internet sitesine girip beğendiğimiz modelin fiyatına bakıp ve tabi ki o fiyata ne dahildir diye bilgilerini okuyup gittik ve kendi Web sitelerinden bir haber oldukları gibi bizimle inatlaştılar resmen, müşteri memnuniyetinden bir haberler resmen!

Rakip firmaları çok iyi takip ediyorum diyene kadar bir zahmet kendi Web sitenizde tanıttığınız bilgileri bir zahmet okuyun! Bebek yatağını ücretle satmaya kalktılar, halbuki sitede ücretli olmadığıydı. Çok komikler.

Aliye 2.501 Okunma

Cevaplar

  • Newjoy Temsilcisi02 Haziran 2015

    Sayın Aliye ŞEN Yapmış olduğunuz şikayet neticesinde, ilgili bölge müdürümüz bahsi geçen bayi ile irtibata geçmiş bilgi ve eğitim eksiği olan tüm bayi çalışanlarımıza gerekli tüm eğitimlerin verilmesini sağlamıştır, geri bildirimizin için teşekkür eder. iyi günler dileriz.

  • Newjoy Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz Sn. Aliye ŞEN Şikâyetinizi bizimle paylaşarak markamıza destek verdiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için yetkili birimimiz tarafından en kısa sürede irtibata geçilecektir. Markamızla ilgili her türlü soru,öneri ve görüşlerinizi [email protected] ve 444 66 37 numaralı tüketici iletişim hattımız aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, mutluluklar dileriz. Newjoy Müşteri Hizmetleri www.newjoy.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön