Gencer A. Teşekkür Mesajı

Müşteri hizmetlerin den Zehra hanim ve genel müdürlükten gelen montaj ekibine teşekkür ederim. Kısa zamanda sorunu mu çözmeye yardımcı oldukları için.

Newjoy Doğrusu Gelmeyen Yatak Yanı!

Gencer A. |

Çocuk koruması hatalı olduğu için sökülen ve yan tarafta korumalıktan dolayı oluşan deliklerden dolayı değiştirmeye söz verdikleri ve 3 defada hatalı yan taraf getirip takamadıkları üçüncüde akşama kadar evde bekletip eşim aradığında bekliyoruz ne zaman geleceksiniz diye sorduğunda bizde çalışıyoruz geleceğiz falan gibi konuşan montaj elemanları vede bunun üzerine hatalı gelen yan taraf bıktım dedim. Lütfen daha getirmeyin 3 hafta sonu akşama kadar bekleyip hep hatalı ürün gelmesinden bıktım böyle kalsın dedim ve gönderdim. Bende özel sektörde çalışıyorum bu kadar hata yapsam şikayet alsalar kapının önüne koyarlar ve haklılar dedim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gencer A.
  23 Nisan
  17:54

  Müşteri hizmetlerin den Zehra hanim ve genel müdürlükten gelen montaj ekibine teşekkür ederim. Kısa zamanda sorunu mu çözmeye yardımcı oldukları için.

 • 20 Nisan
  11:10

  Değerli Müşterimiz Sn. Gencer AZMAK

  Şikâyetinizi bizimle paylaşarak markamıza destek verdiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz.

  Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için yetkili birimimiz tarafından en kısa sürede irtibata geçilecektir.

  Markamızla ilgili her türlü soru,öneri ve görüşlerinizi musterihizmetleri@newjoy.com.tr ve 444 66 37 numaralı tüketici iletişim hattımız aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

  Bilgilerinize sunar, mutluluklar dileriz.
  Newjoy Müşteri Hizmetleri
  www.newjoy.com.tr