19 Şubat 2013

Türk Traktör Sıfır Traktörün Lastiği Patlıyor!

Geçen mart ayında aldığım sıfır traktörün 4 lastiği de sürekli patlıyor ilk gün servis çağırtıp rapor yazdı çatlaklıklar var diye rapor halen elimde müşteri hizmetleri zaten ilgilenmedi bile. Servis good yeaar marka olduğu için Şanlıurfa bayiliğine başvurmamı istedi. Lastik markasını aynen verdiği cevap 4 lastik sökülüp fabrikaya kontrol için göndermemi istedi eksper Şanlıurfa ya gelmiyormuş yedek lastik temini ise red ediyorlar. Traktör lastiksiz belki 1 ay belki de 3 ay kalacakmış bu saçmalığı açıklamalarını istiyorum Türk Traktör den.


70 000 liralık ürün aldık. Hani garanti kapsamı? Benim gibi mağdur bir çok kişiyi gördüm. Nasıl olur da tesadüfi şekilde sadece New Holland a bu sorun oluyor?

Mehmet 503 Okunma

Cevaplar

  • New Holland Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yavuz"un şikayetiyle ilgili kendisiyle görüşülerek gerekli bilgi verilmiştir. Müşterimiz, servisimize lastik şikayeti ile başvurması durumunda kendisi servisimizin aracılığı en yakın good year bayisine yönlendirilecektir. Bu şekilde konu hem good year hem de servisimizce takip edilebilecektir. Lastik firmalarının, lastik incelemeleri konusunda değişik prosedürleri olmakla beraber inceleme için azami süresi mevcuttur. Bu azami süre içinde inceleme tamamlanıp lastik firması müşterimize dönüş yapacaktır. Müşterimizin lastiklerini incelemeye göndermesi durumunda bizler tarafından da takibi sağlanacaktır. Türk Traktör Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön