New Holland Yani Alınan Motora Servis Ücret Talep Etti!

İsmail B. |

Erkan tarımdan ikinci el New Holland L 95 marka traktör satın aldım. Fenni muayene borçları ile şirket uğraşmak istemediğinden tarafımızca ödenip daha sonra makbuz karşılığının şirket tarafından ödeneceği sözünü aldık. Traktörü teslim aldığımızda tarlada denerken takviye 2. vites'den atma problemi olduğunu fark ettik. Şirket ile yaptığımız görüşmede problemin kendi servislerinde giderileceği sözü verildi. Traktör serviste tamir edildikten sonra yedek parça ve işçilik ücretlerinin tarafımıza fatura edildiğini gördük. Müdür hiçbir masrafı üstlenmeyeceklerini söyledi. Şuan beni servis ücretini ödemediğimden icra takibine alacaklar.

Etiketler :

Vites ve Kutusu Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  11:40

  Değerli müşterimiz,

  Sahip olduğunuz ürün ile ilgili olarak görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri@turktraktor.com.tr e-mail adresimizden ya da 444 0 648 müşteri danışma hattı numaramızdan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri

 • İsmail B.
  27 Nisan
  23:56

  İlgili yasal süreç devam etmektedir. Bu adamlar New Holland Çorlu bayisi ve ayrıca Ford otomobil bayilikleri vardır. Alışveriş yapacaklar dikkatli olsun verdikleri sözün ettikleri lafın zerre kadar arkasında durmuyorlar...