New Holland Servis Hizmet Kusuru!

Cem K. |

2012 yılında Osmaniye ilindeki Aysanlar traktör bayisinden New Holland marka traktörü 66. 000 tl'ye satın aldım, söz konusu traktör tarla yolunda giderken ön kaportasının kalkmasını sağlayan piston yerinden çıkarak ön kaporta traktörün ekzoz kısmına devrilmesi sonucunda kaporta da çizilme meydana geldi ve söz konusu piston eğrildiği için piston Osmaniye ili servisinde ücretsiz değiştirildi.

Ancak kaportada oluşan çiziğe, orjinal olmayan bir mavi renk ile rütuş yapıldı, kaportanın 2 yıl garanti kapsamında olduğundan orijinal renginde ya tamamının boyanması yada kaportanın değişimi yönünde olan talebimize servis tarafından herhangi bir istek formu bile düzenlenmedi.

Etiketler :

Kaporta Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem K.
  26 Ocak
  22:07

  memnun kalmadım

 • 25 Kasım
  11:59

  Değerli müşterimiz,

  Sahip olduğunuz ürün ile ilgili olarak görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri@turktraktor.com.tr e-mail adresimizden ya da 444 0 648 müşteri danışma hattı numaramızdan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri

 • Cem K.
  08 Haziran
  10:18

  New holland müşteri hizmetlerine ait 4440648 mumarasından iki defa arayıp durumu iletmeme rağmen, kendilerinden konuyla ilgili size dönüleceği söylendiysede, bu güne kadar konuyla ilgili dönüp arayan bile olmadı, new holland gibi büyük bir firma müşteri memnuniyetini bu şekilde sağlıyorsa demek ki bizlere ilk başta satış sorumlularının anlatmış olduğu her şey aslını yansıtmıyormuş, eğer konuyla ilgilenip, müşteri memnuniyeti sağlanırsa kendilerine ayrıca teşekkür ederim.