18 Ekim 2016 #6718267

New Balance'ın Koku Yapan Ayakkabısı!

31.08.2016 tarihinde İstinye Park New Balance mağazasından bir ton para vererek çocuğuma almış olduğum spor ayakkabı yaklaşık bir ay giyildikten sonra koku yapmaya başladı. Ürünü mağaza aracılığıyla incelemeye gönderdim ve gelen sonuç şaka gibi: Ürün kaynaklı bir sorun bulunamamıştır. Ya siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz. Sanki ilk defa ayakkabı giyiyormuşuz muamelesi yapmanın anlamı nedir ki? Bu problem nasıl kullanıcı kaynaklı olabilir? Ürünün içi kötü koksun diye biz mi müdahale ediyoruz? Allah'tan ülkede tüketici hakları denilen bir şey var da sizlere karşı bizleri sonuna kadar koruyor. Yoksa size kalsa tüketiciyi enayi yerine koymaktan sanırım mutluluk duyuyorsunuz. Ben size karşı yasal hakkımı kullanıp, gerekli yerlere başvurumu hemen yaparak hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Özcan 1.552 Okunma

Cevaplar

  • Özcan18 Ekim 2016

    Acaba çok merak ediyorum ayakkabının bir ayda koku vermesinin kullanıcı hatası nereden kaynaklıdır? Diğer ayakkabılarda yaşanmayan problem bu ayakkabıda yaşanıyorsa sebep kullanıcımıdır? Sizi Allah'a havale ediyorum.

  • New Balance Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba, Ürününüz inceleme merkezimizde üretimden kaynaklanabilecek tüm testlere tabii tutulur. Girmiş olduğu bu testlerde herhangi bir üretim/materyal hatasına rastlanır ise kabul edilmektedir. Üretimsel/materyal bir bulguya rastlanılmaması durumunda üzülerek belirtiyoruz ki değişim/iade onayı verememekteyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, New Balance Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön