13 Mart 2015

New Balance Yine Aynı Sorun!

Eşime New Balance'dan bir ayakkabı satın aldık. Aldığımız ayakkabı ön kısmından açıldı. Ürün değerlendirmeye gitti değiştirildi aldığımız ayakkabı da da aynı sorun oldu. Tekrar incelemeye gönderdik. Fakat bize markanın cevabı bize red oldu. Dünyanın parasını verdiğimiz, deli gibi tercih edilen bir firmanın ürünlerinin arkasında durmadığını görmüş olduk. Bu ürünün kesinlikle değiştirilmesini istiyorum.

Mine 630 Okunma

Cevaplar

 • Mine19 Mart 2015

  Bundan sonra asla sizi tercih ediceğimizi düşünmüyorum. Ürünü tekrar incelemenizi istiyorum ya da ben gerekli yerlere gerekli başvuruları yapmak durumda kalacağım

 • New Balance Temsilcisi17 Mart 2015

  Merhaba; Belirtmiş olduğumuz gibi üretim hatası rastlanan ürünleriniz değişim için onaylanmaktadır. Ürünün aynı yerden açılması kesinlikle üretim hatası olduğu anlamına gelmez,ürün modeli ayak yapınıza uygun olmayabilir ya da ürünün oradan açılmasına yol açacak giyim durumu söz konusu olabilir. Örneğin tabanına basıp çıkarma ya da bağcıkları bağlı şekilde giyip çıkarma gibi. Üretim hatası rastlanmış olsaydı talebiniz olumlu olarak değerlendirilirdi. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Sevgiler.

 • Mine16 Mart 2015

  Ürünü marmarapark şubesinden aldık. Ayakkanılar sürekli aynı yerden açılıyor bu bizim suçumuzmu? Dünyanın parasını veriyoruz. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Müşteri memnuniyetiniz sıfır...

 • New Balance Temsilcisi16 Mart 2015

  Merhaba; Ürününüzün ilk inceleme de onaylandığını belirtmişsiniz. Üretim hatası rastlanan ürünleriniz onaylanmaktadır fakat herhangi bir üretim hatası rastlanmaz ise malesef onaylama durumumuz söz konusu değildir. Ürünü nereden aldığınızı belirtmenizi rica ederiz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön