22 Eylül 2014 #2699006

New Balance Ürün Değişimi Söz Verdiği Günde Yapılmadı

www.sportsoul.com dan almış olduğumuz New Balance marka ayakkabıyı geçtiğimiz hafta numarasının küçük gelmesi dolayısıyla değişim için gönderdik. Bize sportsoul tarafından 18-19 Eylül tarihlerinde değişimi yapılacak dendi. Malum gün geldiğinde arayıp sordum ve bana "indirim yoğunluğu" olduğu için önümüzdeki hafta değişim yapacaklarını söylediler. Ben bu sebebe bir anlam veremedim ve bu tarz davranılmasından hiç hoşlanmadım.


2 haftadır ayakkabının parasını vermemize rağmen kullanmamız mümkün olmadı. Özellikle sportsoul müşteri hizmetlerinin kaba tavrını kınıyorum. Böyle büyük bir firmaya hiç yakıştıramadım. Bir daha asla o siteden bir şey satın almayacağız. Sipariş no:SIP0000837256.

Oğuz 799 Okunma

Cevaplar

  • New Balance Temsilcisi30 Eylül 2014

    Merhaba; Ürün değişiminiz 22/09/2014 tarihinde gerçekleşmiş ve tarafınıza gönderilmiştir. Gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Müşteri hizmetleri ile ilgili aktarmış olduğunuz şikayet ilgili departmana iletilerek gerekli aksiyon alınmıştır. Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön