09 Eylül 2015 #3685464

New Balance Ürün Değişimi İçin Bahaneler Yaratıyor

Adana Optimum Vepa mağazasından New Balance aldım. Yaklaşık 1 ay giydim ayakkabının sağ taraf önden dikişler açıldı ve iyice söküldü. Garantili faturalı ürün diye götürdüm mağazaya teslim ettim onaylanması için gönderileceği söylendi. Yaklaşık 10 gün sonra gittim tekrar yıkama hatası olduğu için değişim red gelmiş. Bir kez olsun yıkamaya fırsatım bile olmadı. Bir ayda söküldü. Resmi sitesine de konuyla alakalı mail attım sallamıyorlar. Aynı olay P**'da başıma geldi mağaza o dakika değişti ürünü.

Hüseyin 715 Okunma

Cevaplar

 • New Balance Temsilcisi09 Eylül 2015

  Merhaba; Belirtilen mağaza ile ilgili gerekli aksiyonlar alınmıştır fakat daha öncede söylemiş olduğumuz gibi aşırı deformasyondan kaynaklı ürün kabul edilmemiştir. Mağaza adına tekrar özür dileriz. Saygılar.

 • Hüseyin09 Eylül 2015

  Arkadaş dalgamı geçiyorsunuz tuketıcıyle yıkama hatası mağza muduru söyledi ayrıca madem sattıgınızın urunun arkasında durmuyorsunuz satmayın kardeşim bir ayda toplasan 8 defa giyilmemiş bir ayakkabı nasıl deforme olabılır allah aşkına daha hangi sebeple red verdiğinizi bilmiyorsunuz ama yapacagı ben bılıyorum AVM karsında park var oraya güzel bı pankart asacağım o zaman güzel satıs yaparsınız vatandaşa kazık atma neymiş

 • New Balance Temsilcisi09 Eylül 2015

  Merhaba; Yıkama hatası olduğu bilgisini nereden öğrendiğinizi belirtmenizi rica ederiz çünkü test rapor sonucunuz kontrol edildiğinde aşırı deformasyondan kaynaklı üründe materyal hatasına rastlanılmamıştır. Bilginize. Sevgiler.

 • Hüseyin09 Eylül 2015

  0005013991 vom Adana optımum mağzası

 • New Balance Temsilcisi09 Eylül 2015

  Merhaba; Ürünü incelemeye göndermiş olduğunuz şikayet numarasını paylaşmanızı rica ederiz. Sevgiler.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön