22 Ocak 2014 #2249461

New Balance Tarafından Mağdur Edildim

Mayıs 2013 tarihinde almış olduğum ayakkabılarımı ev hanımı olduğum için markete pazara ev oturmasına ve arasıra çıktığım akşam yürüyüşlerimde yani ayakkabının yıpranmasına neden olmayacak şekilde kullanmama rağmen ayakkabımın sağ ayağımın iç kısmı çöktü sol ayakkabımın üstündeyse yırtık oluştu.


13.01.2014'te aldığım mağazaya giderek şikayette bulundum. Ayakkabımı fabrikaya yollayıp sonucu bana bir ay içinde bildireceklerini söylediler. Bugün arayıp ayakkabı kullanıcı hatasıdır onarım ve yenileme red edilmiştir. Ayakkabınızı gelin alın dediler. O kadar özenerek kullandığım halde bu hale geldi. Lütfen mağduriyetimi giderin.

Ramis 272 Okunma

Cevaplar

  • Ramis22 Ocak 2014

    Ürünlerinizin bu kadar adi olduğunu bilmiyorduk.Bir ayakkabı bu kadar kısa sürede böyle az kullanmaya yırtılıp çöküyorsa sizce hata kullanıcıdamıdır.sayfayı incelerseniz hakkınızda bir sürü şikayetler mevcut. Madem siz hatanızı kabul etmiyorsunuz bende hakkımı tületici haklarına şikayet ederek arıyacağım.

  • New Balance Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Firmamızın,ürünlerimizin imalatından kaynaklanan bir hata söz konusu olmadığı takdirde iade alamadığını üzülerek bildirmek zorundayız. Firmamız tadilat yapmamaktadır. Göstermiş olduğunuz anlayışa ve ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön