11 Ağustos 2015

New Balance Kusurlu Ürün ve Hizmet

05.03.2015 tarihinde New Balance Beyoğlu mağazasından satın almış olduğum Lıfestyle Grey ayakkabıda yanlarda ve arka kısmında açılma gerçekleşmiş ve ürünü 04.07.2015 tarihinde New Balance capacıty mağazasına teslim edilmiştir.


New Balance müşteri hizmetleri aranıp ürünün garantisi ile ilgili bilgi alınmış ve ürünün 2 yıl garantisi olduğu belirtilmiştir.Ürün incelenmiş ve 11.08.2015 tarihinde tarafıma onarım dahi gerçekleştirmeden iadesine karar verilmiştir.


Satışı gerçekleştirirken 2 yıl garantisi olduğu belirtilen ürün kusurlu çıkmış kullanım konusunda beni mağdur etmiş olmasına rağmen iadesinin gerçekleştirilmesi müşteri yanıltmaktan başka bir hizmet anlayışı ile uyuşmamaktadır.

Eriş 289 Okunma

Cevaplar

 • Eriş24 Ağustos 2015

  Senin ayakkabın olsa değişmeyecek miyidin?

 • New Balance Temsilcisi24 Ağustos 2015

  Merhaba; İnceleme merkezimize gönderilen ürünler,tüm üretim testlerine tabii tutularak detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Üretim hatası rastlanmayan ürünleri malesef onaylama durumumuz söz konusu değildir.Ürünün 2 yıl garantili olması demek,kullanıcı hatası olması durumunda bile onaylanır anlamına gelmemektedir. 2 yıl boyunca ürünü inceleme merkezine göndererek kontrol ettirme hakkınız olduğu ve üretim hatası var ise değişim hakkınız olduğu anlamına gelmektedir. Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz. Sevgiler.

 • Eriş23 Ağustos 2015

  Ürün yırtık ve hala tarafımdan kullanılmamaktadır. Şikayet numarası 0005011736 Teslim alan mağaza nb capacıty lütefen mağduriyetim giderilsin. 2 yıl garanti verilen ürünün cevabı fabrika hatası değil olmamalı o zaman 2 yıl garanti vermenin mantığı nedir?

 • New Balance Temsilcisi11 Ağustos 2015

  Merhaba; Ürünü incelemeye göndermiş olduğunuz şikayet numarasını paylaşmanızı rica ederiz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön