17 Kasım 2014

New Balance Kendisine Yakışanı Yapmadı!

Geçtiğimiz yıl Zeytinburnu Marmara Forum şubesinden aldığımız ayakkabı 1 yılda bu kadar değişime uğramış olamaz. Garanti süresi bitmeden soyulan ve tamamen renk değiştiren ayakkabıyı Taksim'deki şubesine götürerek fabrikaya incelemesi için gönderdik. Tekrar yeniden o şubeden bir ayakkabı satın almak zorunda kaldık.


Dünya çapında bir marka olan bu ayakkabı kullanıcı hatasından dolayı 1 yılda bu hale gelemez. Sonuç olarak gelen red cevabı bizi hayal kırıklığına uğrattı. Reklamın iyisi kötüsü olmaz biz New Balance'nın bize yaşattığı mağduriyeti kötü reklam olarak kullanacağız ve hatalarını telafi etmedikleri sürece yasal haklarımızı kullanarak çözümü tüketici haklarında arayacağız.

Gizem 900 Okunma

Cevaplar

  • New Balance Temsilcisi17 Kasım 2014

    Merhaba; Ürününüz yaklaşık 21 iş günü boyunca inceleme merkezimizde üretimden kaynaklanabilecek tüm testlere tabii tutulur. Girmiş olduğu bu testlerde herhangi bir üretim hatasına rastlanmaz ise kullanıcı hatası olarak geri dönüş yapılır. Üretim hatası rastlanmayan bir ürünü onaylama gibi bir durumumuz malesef söz konusu değildir. Dilerseniz sizinde belirtmiş olduğunuz gibi Hakem Heyetine başvuru yaparak bilirkişilerine inceleme sağlatabilirsiniz.Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön