20 Ocak 2014 #2244501

New Balance Ayakkabımın Dikişleri Açıldı

1 ay önce New Balance İstinye park'tan 325 tl vererek eşime aldığım koşu ayakkabısının, 2. kullanımda dikişler açıldı. Ürünü mağazaya geri götürdüğümde değişikliği kabul etmediler ve zorlukla da olsa (sistemlerinde kayıtlı müşteri olmama ve tüm alışverişlerim kayıtlı olmasına rağmen fiş istediler, kredi kartı ekstresi gösterdim) malı inceleme için geri aldılar.


Tam 3 hafta ayakkabısız bekledik. Cevap sms olarak geldi, üretim hatası olduğu için değişiklik onayı geldi. Bugün mağazaya gidip değişiklik istediğimde ürüne zam geldiğinden fark istediler, 40 tl. Farkı tabiki vermedim, para iadesi istedim onu da vermeyip, hediye fişi verdiler. Böyle bir şey ne görüldü ne duyuldu. Malın kalitesizliği bir kenara, firma tavrı daha da çok kötü.

Selim 288 Okunma

Cevaplar

  • Selim25 Ocak 2014

    Bizde böyle canınız isterse cevabı verildi...

  • New Balance Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizin fiyatları sezona göre farklılık göstermektedir. Ürününüz değişime uğradığı takdirde yeni verilecek ürün o an sezon fiyatından değerlendirilmektedir.Bu sebeple aradaki fiyat farkı müşterimize yansımaktadır ve müşterimiz tarafından karşılanmaktadır. Konu ile ilgili göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön