22 Ocak 2014 #2250642

New Balance Ayakkabım Burun Kısmında Açılma Yaptı

Bundan bir kaç ay önce çok sık gördüğüm için, arkadaşların tavsiyesi üzerine hemde değişiklik olsun diye farklı bir marka olsun istedim New Balance almaya karar verdim. Gittim Bu yaka New Balance mağazasında beğendim 169.00 TL değerinde New Balance aldım. Tabanı gerçekten rahattı.


22.10.2013 tarihinde aldığım New Balance (fatura ibrazı yapılır). Tam 1 ay 20 gün sonra burundan açılma yaptı. Geri gönderdim kullanıcı hatası olduğunu ilettiler ayakkabıyı bildiğiniz elime verdiler. Tüketici mahkemesine de başvuracağım.

Mehmet 374 Okunma

Cevaplar

  • New Balance Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Firmamızın,ürünlerimizin imalatından kaynaklanan bir hata söz konusu olmadığı takdirde iade alamadığını üzülerek bildirmek zorundayız. Göstermiş olduğunuz anlayışa ve ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla

  • Mehmet22 Ocak 2014

    SİZ DURUN BEN TAHMİN EDEYİM. SİZ YORULMAYIN. Sayın Müşterimiz, Firmamızın,ürünlerimizin imalatından kaynaklanan bir hata söz konusu olmadığı takdirde iade alamadığını üzülerek bildirmek zorundayız. Göstermiş olduğunuz anlayışa ve ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla SİZİN GİBİ BİR FİRMAYA ANLAYIŞ GÖSTERMİYORUM. Şikayet No : 2136141 şikayette oldugu gibi bir yırtık benim ayakkabımda var. siz bana kullanıcı hatasından bahsedemezsiniz. 2136141 şikayetçi arkadaşın 2. giymesinde olmuş benim bir ay sonra.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön