02 Haziran 2016

New Balance Ayakkabı Bir Ay Olmadan Dağıldı

Nisan ayında almış olduğum ayakkabının sol ayak iç kısmına gelen kumaş bölümde daha ilk haftada önce hafif yıpranma oldu önemsemedim da sonra o bölgedeki hasar büyüdü, bunun üzerine gözüme batan diğer sorunlarla (sembol üzerindeki dikişlerin ve muhtelif yerlerdeki dikişlerin kalkmaya başlaması, kumaşta kırılmalar) birlikte mağazanıza ürün iade/değişim için talepte bulundum.
Talebimin red edildiği mesajı geldi. Sormak istediğim;
-Ayak iç kısmına gelen tam bilek kemiğinin bulunduğu noktaya ben nasıl bir zarar vermiş olabilirim? Kumaşı yırtacak kadar olan hasar ayağımda da bir hasar oluşturmuş olması gerekmez mi?
-Meşhur N harfinin üzerindeki ipler yukarı doğru halkalar halinde kalkmaya başladı ise bu sizin ayakkabıların fıtratında mı var?
Ayakkabıda oluşan problemlerde tarafımın bir kusuru olmadığını düşüyor ve aynı model ile değişimini rica ediyorum.

Murat 344 Okunma

Cevaplar

  • Murat02 Haziran 2016

    Şayet "takma-takılma" gibi bir durum olsa zaten tarafınıza başvurmak gibi bir yola tenezzül etmem. Kendi hatamı bilir ve kabul ederim, gerekirse aynı modelin yenisini alır giyerim. Diyelim ki fark etmedim, aynı şeyi söylüyorum o noktada oluşacak hasarda bileğimin de bir zarar görmesi gerekli. İlginize teşekkürler. Ek olarak hadi o nokta bir yere takıldı yırtıldı dikişlerdeki kalkmaları ve kumaş kırılmalarını ne şekilde açıklıyoruz? İlk nb deneyimimde sergilediğiniz müşteri memnuniyeti anlayışı ile bir daha tercih etmemem gerektiğini anlamış bulunuyorum.

  • New Balance Temsilcisi02 Haziran 2016

    Merhaba; Ürününüz inceleme merkezimizde üretimden kaynaklanabilecek tüm testlere tabii tutulur. Girmiş olduğu bu testlerde herhangi bir üretim hatasına rastlanır ise kabul edilmektedir. Üretimsel ya da materyal bir bulguya rastlanılmadığında üzülerek belirtiyoruz ki olumlu bir dönüş yapamamaktayız. Çıkan test sonuç raporuna göre üründe ''takma-takılma'' söz konusudur. Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön