10 Eylül 2016

New Balance Ürünlerine Sahip Çıkmıyor.

Alındığından itibaren üç ay giyilen (devamlı giyilmeyen ve arada bir giyilen) spor ayakkabının sağ tekinde ön kısmında bulunan file kısmının parçalanmaya başlaması ve hemen bağcık kısmına yakın yerde deri dökülmesi. İnceleme için iki kere firmaya gönderilmiştir. Firma sahiplenmekten kaçındığı için kullanıcı hatası demektedir. Aynı markadan 7 ay sonra tekrar alınmış fakat onda sorun yaşanmamıştır. Devamlı spor ayakkabı giyinen birisi olarak kullanıcı hatası gösterilmesi bir kaçıştır. Buradan bir çözüm alınamadığı takdirde ayakkabının resmi ve gerekli evrakları ile tüketici mahkemesine başvuracağımı belirtmek istiyorum.

Muzaffer 273 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer18 Ocak

    Ürünlerine sahip çıkmayan bir firmadır. Araştırmalarım sonucunda bu tür sorunların bu markada çok olması ve firmanın satıştan sonra ürünlerine sahip çıkmaması yönündedir. 

  • New Balance Temsilcisi20 Eylül 2016

    Merhaba, NETBA anlaşmalı çalıştığımız bir bayidir. İncelemeye göndermiş olduğunuz ürünler tüm üretim testlerine tabii tutulmaktadır ve test sonucu üretimsel ya da materyal kaynaklı bir bulguya rastlanılmaması durumunda üzülerek belirtiyoruz ki ürünü kabul edememekteyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, New Balance Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön