New Balance Üç Giymede Süet Kısmının Rengi Solan Ayakkabının Değişimi Red Edildi.

Nergiz S. |

Ramazan bayramından hemen önce aldığım New Balance ayakkabının 3 giymede süet kısmının rengi bordodan pembeye döndü. Değişim talebime (00**** nolu) kullanıcı hatası olarak ayakkabıda kusur yoktur denilerek red cevabı döndü. Benim ayakkabımın gördüğü güneşin aynısını yanımdaki herkesin ayakkabısı gördü. Hepsi sağlam. Yıkama olmadığı da ortada. Yan kısımları normal renginde iken üstü tamamen solmuş. Ayakkabının giyilmesi mümkün değil. Resmen paramı çöpe attım. İlk New Balance ayakkabımı 2 yıl önce aldım. Üçü delindi ve değiştirdim. O değişimden artan 60 lirayı kullanabilmek için bu ayakkabıyı aldım ama daha fazla paradan olmuş oldum. Değiştirdikten sonra aldığım ayakkabı ise 2 kere patladı ve mahalle ayakkabıcısın da diktirdim. Değişim talebinde bulunmadım. Ama bunun telafi edilebilecek bir hatası yok. Kaliteli bir marka zannederek paramı çöpe atmış oldum. Değişim talep ediyorum.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nergiz S.
  04 Eylül
  09:05

  Sadece şikayet var'da New Balance ayakkabının süet kısmının solması ile alakalı kaç tane şikayet gördüm. Hala herkese de kullanıcı kaynaklı diye cevap donuluyor. Bu rezillikten başka bir şey değil. Demek ki süet işini beceremiyorsunuz. Ayrıca acilmalar ve patlamalar da var çok sayıda. Demek ki ayakkabı yapamiyorsunuz. Ben New Balance kadar kalitesiz ve abartılmış başka bir ayakkabı daha görmedim. Pazardan alsak daha kalitelisini buluruz eminim. Herkese de söylüyorum: New Balance almayın aldırmayın! Saçma sapan fiyatlara kalitesiz ürünler.

 • 01 Eylül
  15:50

  Merhaba,

  Belirtilen şikayet formuna ait test sonuçları incelenmiştir. Üründe,girmiş olduğu testlerde materyal ya da üretimsel kaynaklı herhangi bir bulguya rastlanılmamıştır. Aşırı deformasyon kaynaklı ürün kabul edilememiştir. Üretimsel ya da materyal kaynaklı hata veren ürünleri kabul edebilmekteyiz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  New Balance Müşteri Hizmetleri

 • Nergiz S.
  31 Ağustos
  07:35

  Merhaba,
  ürünü İstinye Park New Balance mağazasından aldım. Şikayet no...: 0005038120

 • Nergiz S.
  31 Ağustos
  07:35

  Merhaba,
  ürünü İstinye Park New Balance mağazasından aldım. Şikayet no...: 0005038120

 • 29 Ağustos
  08:51

  Merhaba,

  Ürünü nereden aldığınızı ve incelemeye göndermiş olduğunuz şikayet numaranızı belirtmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla

  New Balance Müşteri Hizmetleri