12 Aralık 2014

New Balance Tüketici Şikayetini Dikkate Almıyor.

Birkaç kez giydiğim New Balance ayakkabının üst kısmındaki örgü kısmının deforme olması sonucu incelenmek üzere satın aldığım New Balance Bayi Marka Park’a (Profilo AVM. Cemal Sahir Cad. No:26-28 Mecidiyeköy – İstanbul) 25 Ekim 2014 tarihinde teslim ettim. Bu gün 12 Aralık 2014 ve şu ana kadar herhangi bilgi ve cevap yok. Defalarca yazmama rağmen ne e-mail yolu ile, ne de telefon ile arayan ve soran yok. Tüketicilere malı satarken ve parasını alırken göstermelik saygı yerine, satış sonrası vereceğiniz hizmetlerle bu saygıyı gösterin. Tüketiciyi saf yerine koymayın lütfen.

İbrahim 767 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim 21 Nisan 2015

  Ayıplı çıkan New Balance spor ayakkabıyı iade almayan New Balance ile ilgili Tüketici Hakem Heyeti para iadesi yönünde lehime karar vermesine rağmen firma para iadesi yapmamaktadır. Marka Park - New Balance Profilo AVM Bayii sürekli oyalama taktikleri uygulamaktadır. Ürün kargo ile iade edilmesine, teslim alındığı kargo takip numarası ile teyit edilmesine rağmen para iadesi yapmayan Marka Park - New Balance benim gözümde resmen modern çete-modern yanıltıcı hükmündedir. Tüm tüketiciler bunu böyle bilmeleri ve Marka Park -New Balance mağazalarından uzakta durmaları kendi lehlerine olacaktır.

 • İbrahim 14 Nisan 2015

  Ayıplı çıkan New Balance spor ayakkabıyı iade almayan New Balance ile ilgili Tüketici Hakem Heyeti para iadesi yönünde lehime karar vermesine rağmen firma para iadesi yapmamaktadır. Sürekli oyalama taktikleri uygulamaktadır. Bu aşamadan sonra İcra Müdürlüğü kanalı ile para iadesini tahsil etmekten başka seçenek görülmüyor. Tüm tüketiciler bunu böyle bilmeleri ve Marka Park -New Balance mağazalarından uzakta durmaları kendi lehlerine olacaktır. 

 • İbrahim 14 Nisan 2015

  New Balance Bayi Marka Park’a (Profilo AVM. Cemal Sahir Cad. No..:26-28 Mağaza No..: za 01-02 Mecidiyeköy – İstanbul) Tüketici Hakem Heyetinden lehime karar verilmesine rağmen para iadesi yapmamaktadır. Marka Park - New Balance unvanlı paramı tahsil etmek için iCRA MÜDÜRLÜĞÜ'ne gitmekten başka seçenek kalmadı.

 • New Balance Temsilcisi23 Aralık 2014

  Merhaba; Ürünü almış olduğunuz yer bayi olarak çalıştığımız bir firmadır. Marka Park Profilo ya 0 212 211 37 45 no lu numaradan ulaşabilirsiniz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön