New Balance Senesi Dolmadan Kenarlarda Açılma Yaptı.

Nurullah B. |

08.09.2015 tarihli aldığım New Balance spor ayakkabıları senesi dolmadan deforme olmaya başladı. Daha sonra yürüdükçe sert kısımlar ayakkabının önündeki fileleri yırtmaya başladı. Pek fazla önemsemedim ama kenarlarda yırtılmalar başlayınca iade talebinde bulundum ama talebim geri çevrildi. 2. talebimi de oluşturdum bakalım şimdi ne diyecekler. başka firmaların iç topuk kısmında hafif yırtılmalar olduğu halde kabul ediyor ama dünya markası New Balance büyük bir sorunu görmemezlikten geliyor inceleme ye alındığı söyleniliyor ama incelendiğini de zannetmiyorum. Ayakkabı nasıl gittiyse o şekilde geri geliyor. bu konudan şikayetim var. yetkililerin buna bir an önce çözüm bulunmasını istiyorum.

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurullah B.
  09 Eylül
  21:29

  Ürünün bu kadar çabuk deforma olması normalmi yırtılmanın sonucu deformadan olduğunu düşünüyorum ön üst kosmının ayakkabının kenar kısımların yırtması sonucu olmuştur ama bunu göz önünde bulundurmadan sıkıntı olmadığını düşünüyorsunuz ama hizmetinizden hiç memnun kalmadığımı bildiririm

 • 01 Eylül
  15:22

  Merhaba,

  Boyner anlaşmalı çalıştığımız bir bayidir. İncelemeye göndermiş olduğunuz ürünler tüm üretim testlerine tabii tutulmaktadır ve test sonucu üretimsel ya da materyal kaynaklı bir bulguya rastlanılmaması durumunda üzülerek belirtiyoruz ki ürünü kabul edememekteyiz.

  Saygılarımızla,

  New Balance Müşteri Hizmetleri