New Balance Orijinal Ürün Kalitesizliği!

Gül K. |

Satın almış olduğum ayakkabıyı incelenmesi için ürünü satın almış olduğum mağazaya götürdüm. Kullanmış olduğum ürünün 2 ay gibi kısa bir sürede renginde aşırı derecede solma ve deforme olmuştur. Ülkemizde marka olarak geniş kullanım ağına sahip bir üründe bu tarzda bir sorun ile karşılaşmak tüketici için üzücü bir durum.

10 Kasım'da mağazaya incelenmesi için bırakmış olduğum ürün için tam 9 gün sonra gelen cevap maalesef kullanıcı hatası. Şunu belirtmek isterim ki inanın yol kenarında satılan taklitleriniz daha dayanıklı. Mağazaya bırakmış olduğum ürünün tekrar incelenmesini ve olumlu değerlendirilmemesi sonucunda şikayetimi tüm sosyal medya ve BTK'ya ileteceğimi belirtirim.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  17:14

  Merhaba;

  İnceleme merkezimize gelen ürünler, üretimden kaynaklanabilecek durumların kontrol edilmesi amacı ile tüm üretim testlerine tabii tutulur ve herhangi bir imalat hatası rastlanmaz ise malesef değişimi ya da iadesi söz konusu değildir. Anlayışınız için teşekkürler.

  Sevgiler.

 • Gül K.
  30 Aralık
  14:07

  Ürününüzü nb marmarapark 'tan satın aldım ürün kodu 1-4-20-18563 olarak geçiyor ürününüzü geçen hafta mağazanızdan iade aldım, iade almamın nedeni 189 TL'ye satın almış olduğum ürünün kısa zamanda ne hale geldiğini resmi kurumlarda belgelemek ve ispat etmektir.

 • 26 Kasım
  15:56

  Merhaba;

  Ürünü nereden aldığınızı belirtir misiniz?

  Sevgiler.