New Balance Kusurlu Ürünü Tarafıma İade Etti.

Hülya G. |

17.10.2014 tarihinde Profilo Marka Park mağazasından aldığım New Balance ayakkabı henüz iki aylık olmasına ve toplamda maksimum 10 kez giyilmiş olmasına rağmen ayak kokusu yaptı. Ürünü Mall Of İstanbul AVM'deki Marka Park mağazasına götürdüm. İnceleneceği bilgisi verildi. Bugün (28.10.2014 tarihinde) mağaza görevlisi beni arayarak incelemenin sonuçlandığını ve üründe bir kusur olmadığını, ürünü almamız gerektiğini bildirdi.

İki gün gibi kısa bir sürede bu ürün nasıl incelendi de kusuru olmadığına kanaat getirildi. Kim nasıl inceledi anlayamadım. Hem dünyanın parasını ödeyeceğiz, hem de ayağımız kokacak toplum içinde ayakkabıyı çıkartamayacağız! Tüketici mahkemesine giderek hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 10 Kasım
    23:10

    Merhaba;

    Ürününüzü inceleme merkezimize gönderdiğinizde tek bir ürün olarak mağazadan çıkış yapıldıysa erken çıkma durumu olasıdır. Üretim hatası rastlanmayan ürüne malesef onay verme durumumuz söz konusu değildir. Dilerseniz size verilen olumsuz rapor ile birlikte hakem heyetine başvurudabulunabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz.

    Sevgiler.