New Balance Kusurlu Ürün ve Hizmet.

Eriş İ. |

05.03.2015 tarihinde New Balance Beyoğlu mağazasından satın almış olduğum Lıfestyle Grey ayakkabıda yanlarda ve arka kısmında açılma gerçekleşmiş ve ürünü 04.07.2015 tarihinde New Balance capacıty mağazasına teslim edilmiştir.

New Balance müşteri hizmetleri aranıp ürünün garantisi ile ilgili bilgi alınmış ve ürünün 2 yıl garantisi olduğu belirtilmiştir.Ürün incelenmiş ve 11.08.2015 tarihinde tarafıma onarım dahi gerçekleştirmeden iadesine karar verilmiştir.

Satışı gerçekleştirirken 2 yıl garantisi olduğu belirtilen ürün kusurlu çıkmış kullanım konusunda beni mağdur etmiş olmasına rağmen iadesinin gerçekleştirilmesi müşteri yanıltmaktan başka bir hizmet anlayışı ile uyuşmamaktadır.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eriş İ.
  24 Ağustos
  19:38

  Senin ayakkabın olsa değişmeyecek miyidin?

 • 24 Ağustos
  17:16

  Merhaba;

  İnceleme merkezimize gönderilen ürünler,tüm üretim testlerine tabii tutularak detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Üretim hatası rastlanmayan ürünleri malesef onaylama durumumuz söz konusu değildir.Ürünün 2 yıl garantili olması demek,kullanıcı hatası olması durumunda bile onaylanır anlamına gelmemektedir. 2 yıl boyunca ürünü inceleme merkezine göndererek kontrol ettirme hakkınız olduğu ve üretim hatası var ise değişim hakkınız olduğu anlamına gelmektedir. Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Sevgiler.

 • Eriş İ.
  23 Ağustos
  20:36

  Ürün yırtık ve hala tarafımdan kullanılmamaktadır. Şikayet numarası 0005011736 Teslim alan mağaza nb capacıty lütefen mağduriyetim giderilsin. 2 yıl garanti verilen ürünün cevabı fabrika hatası değil olmamalı o zaman 2 yıl garanti vermenin mantığı nedir?

 • 11 Ağustos
  16:57

  Merhaba;

  Ürünü incelemeye göndermiş olduğunuz şikayet numarasını paylaşmanızı rica ederiz.

  Sevgiler.