New Balance Kullanım Hatası Diyor.

Vasfi K. |

26-04-2014 tarihinda New Balance m360mnt ayakkabı aldım. 06-06-2014 günüde ayakkabıyı aldığım firmaya verdim aldığım gün ile firmaya verdiğim gün yaklaşık 41 gün bende bu süre zarfında yaklaşık yaklaşık 25 günü giydim ayakkabı arkasından deformeler oluştu firma bana kullanım hatalı deforme oluştuğunu bildirdi firmaya soruyorum ben bu zamana kadar giydiğim O***, N***, A****, P*** marka kullandım ve bu şekilde bir deforme olmadı hale 2 yıldır giymekte olduğum O***** ayakkabıda hiçbir deforme yok demek ki New Balance de var bir şey sorun kullanıcıda değil ayakkabıda ayakkabımın değişimini istiyorum. Bir daha bu marka bırakın ailem tüm tanıdıklarıma almamaları konusunda uyaracağım.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Bayi Personel Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vasfi K.
  17 Temmuz
  11:45

  agzınızla kuş tutsanızda new balance ben ve ailem için BİTTİ çevremdekilerede aynı şeyi söyleyeceğim. siz istediğiniz yazıp çizebilirsiniz birileri bana söylemişti ama dinlemedim dinlemek lazımmış.

 • 17 Temmuz
  09:36

  Merhaba;

  Ürününüz 21 iş günü boyunca inceleme merkezimizde üretimden kaynaklanabilecek tüm testlere tabii tutulur. Girmiş olduğu bu testlerde herhangi bir üretim hatasına rastlanmaz ise kullanıcı hatası olarak geri dönüş yapılır. Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Sevgiler.

 • Vasfi K.
  15 Temmuz
  12:40

  Şikayet yayınlananı günler olmasıa rağmen o kadar laçka bir marka ki ilgi alaka yok ne oldu yok biz haklıyız veya şöyle oldu gibi ne arayan ne soran var kısaca dediğim gibi bunların ürünleri alımaz çünki markalarının arkasında durmuyorlar MERDİVEN ALTI firması gibi.