New Balance Garanti Kapsamındaki Ayakkabının Olumsuz Dönüşü.

Erkan A. |

Mersin marina New Balance'den aldığım ayakkabının garanti süresi içerisinde hasarının ortaya çıkması sonucu yenisini ya da karşılığında çek talep ettim fakat olumsuz sonuçlandırdığını bildirdiler. Tüketici mahkemesine itirazda bulundum. 3 aydır bilgi verilmediğini bildirir, tarafıma bilgi verilmesini arz ediyorum.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan A.
  09 Ağustos
  15:54

  Benim ayakkabı da sorun yaşadığım yer bağcıklar değil. 265 TL'ye aldığım ayakkabının bağcığını söküp giymem ya da öyle giymem sizi ilgilendirmiyor... Ayakkabının soyulmasının bağcıklarla ilgili değil derisiyle ilgili bir sorun. Tüketici hakları diye bir şey var hakkımı sonuna kadar ararım. Bundan böyle ayakkabıyı sağlam yapamıyorsanız. 2 yıl garanti vermek yerine 2 ay verin millet kanmasın!

 • 09 Ağustos
  11:11

  Değerli müşterimiz,

  Şikayet numaranız kontrol edilerek test sonuçlarına bakıldığında, üründe bağcıkları açılmadan giyip çıkarma durumu tespit edilmiştir. Bağcıklarını açmadan kullanmış olduğunuz ayakkabılarda soyulma, açılma, astar aşınması gibi durumların görülmesi olasıdır. Materyal/üretimsel kaynaklı bir durum tespit edilemediğinden işleminiz gerçekleşememiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla

  New Balance Müşteri Hizmetleri