06 Ağustos 2016

New Balance Garanti Kapsamındaki Ayakkabının Olumsuz Dönüşü.

Mersin marina New Balance'den aldığım ayakkabının garanti süresi içerisinde hasarının ortaya çıkması sonucu yenisini ya da karşılığında çek talep ettim fakat olumsuz sonuçlandırdığını bildirdiler. Tüketici mahkemesine itirazda bulundum. 3 aydır bilgi verilmediğini bildirir, tarafıma bilgi verilmesini arz ediyorum.

Erkan 398 Okunma

Cevaplar

  • Erkan09 Ağustos 2016

    Benim ayakkabı da sorun yaşadığım yer bağcıklar değil. 265 TL'ye aldığım ayakkabının bağcığını söküp giymem ya da öyle giymem sizi ilgilendirmiyor... Ayakkabının soyulmasının bağcıklarla ilgili değil derisiyle ilgili bir sorun. Tüketici hakları diye bir şey var hakkımı sonuna kadar ararım. Bundan böyle ayakkabıyı sağlam yapamıyorsanız. 2 yıl garanti vermek yerine 2 ay verin millet kanmasın!

  • New Balance Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, Şikayet numaranız kontrol edilerek test sonuçlarına bakıldığında, üründe bağcıkları açılmadan giyip çıkarma durumu tespit edilmiştir. Bağcıklarını açmadan kullanmış olduğunuz ayakkabılarda soyulma, açılma, astar aşınması gibi durumların görülmesi olasıdır. Materyal/üretimsel kaynaklı bir durum tespit edilemediğinden işleminiz gerçekleşememiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla New Balance Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön