20 Kasım 2015

New Balance Ayıplı Ürünün Değişimini Yapmadılar.

6 ay önce satın almış olduğum New Balance en özel serisi olan ayakkabımı (256.00 TL) taban iç yan kısımlarındaki açılmadan dolayı mağazaya götürdüm. İnceleme biriminden ayakkabımın yenisi ile değiştirilmesine red cevabı geldi.

New Balance firmasını ayıplı ürünlerinden dolayı kınıyorum, kalitesine güvenerek alışveriş yaptığımız markaların son dönemlerde kalitesiz ürün üretmesi ve bununla sınırlı kalmayıp, müşterilerin bu mağduriyetinin giderilmemesi kabul edilir bir şey değil.

Şükrü 177 Okunma

Cevaplar

 • New Balance Temsilcisi28 Ocak 2016

  Merhaba, Materyal ya da üretimsel bir hataya rastlanılmayan ürünler için üzülerek belirtiyoruz ki değişim onayı verememekteyiz. Dilerseniz ürünü birkez daha incelemeye gönderebilirsiniz ya da hakem heyetine başvuru yaparak, heyetin testlerine de ürünü tabii tutabilirsiniz. Heyet bilirkişisi tarafından onay kararı verilmesi durumunda işleminiz dilediğiniz yönde gerçekleşecektir. Sevgiler.

 • Şükrü28 Ocak 2016

  New Balance tarafından gelen incelelme red yazısında belirtilen şikayet numası budur.

 • Şükrü26 Kasım 2015

  Bahsettiğiniz testler, laboratuvar ortamında çürük bir elmanın üzerindeki bakteri sayısının çoğalması gibi birşeymi ki siz yırtık tabanlı bir ayakkabının gerekli testlerden geçmesinden bahsediyorsunuz, bahsi geçen cevabınızı okuyan birisi zannederki müşteri kesici bir cisimle ayakkabısın tabanını açmış, sırf iade vermek için böyle bir yola girmiş... Sayın temsilci, ayrılan kısmın yapışkan izleri bile üzerinde hala ayakkabımın, siz neyin testinden bahsediyorsunuz, ürününüz ayıplı bir ürün bunu kabul etmelisiniz, değişim yapıp yapmamanız çokta önemli değil, yeterki bizim düştüğümüz bu duruma, sizi tercih edecek insanlarında düşmemesi.

 • New Balance Temsilcisi25 Kasım 2015

  Merhaba; Ürününüz inceleme merkezimizde üretimden kaynaklanabilecek tüm testlere tabii tutulur. Girmiş olduğu bu testlerde herhangi bir üretim hatasına rastlanır ise kabul edilmektedir. Üretim hatası rastlanmayan bir ürünü onaylama gibi bir durumumuz malesef söz konusu değildir.Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz. Sevgiler.

 • Şükrü25 Kasım 2015

  0005019544 form No..

 • New Balance Temsilcisi24 Kasım 2015

  Merhaba; Ürünü incelemeye göndermiş olduğunuz şikayet numarasını paylaşmanızı rica ederiz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön