New Balance Ayakkabının Derisi Soyuldu!

Çetin Ö. |

4 ay önce Buyaka New Balance mağazasından 225 TL'ye ayakkabı aldım ayakkabıda deri soyulması oldu değişimi için mağazaya götürdüm 1 hafta sonra beni aradılar ayakkabının üretim hatası olmadığı için geri gönderilmiş 225 TL verip ayakkabı alıyorum ve 4 ay sonra derisi soyuluyor. New Balance firmasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çetin Ö.
  18 Kasım
  22:53

  kullanici hatasi yirtilma kesilme gibi seylerle olabilir buna itirazim yok ama boyle bisey yok derinin soyulmasi nasil kullanici hatasi olabilir bu urunun degismemesi halinde birdaha new balance urunlerini almiyacagim ve kimseye onermiyecegim

 • 17 Kasım
  15:26

  Merhaba;

  Kayıtlarınızı kontrol ettiğimizde daha önceden göndermiş olduğunuz ürününüz onaylanmış ve değişim sağlamışsınız. Son göndermiş olduğunuz üründe üretim hatasına rastlanılmış olsaydı inanın aynı şekilde değişim onayı verilirdi. Ürün inceleme süremiz yaklaşık olarak 21 İş günüdür. Daha kısa sürede de sonuçlanabilir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Sevgiler.

 • 17 Kasım
  15:11

  Merhaba;

  Ürününüz yaklaşık 21 iş günü boyunca inceleme merkezimizde üretimden kaynaklanabilecek tüm testlere tabii tutulur. Girmiş olduğu bu testlerde herhangi bir üretim hatasına rastlanmaz ise kullanıcı hatası olarak geri dönüş yapılır. Üretim hatası rastlanmayan bir ürünü onaylama gibi bir durumumuz malesef söz konusu değildir.Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Sevgiler.