17 Mayıs 2016

New Balance Ayakkabımın Rengi Soldu!

Evet... New Balance ayakkabımın rengi soldu, hem de sağı başka solu başka tonda soldu. Giyilmez bir hale geldi ve bende çok normal bir tüketici davranışı olarak aldığım mağazaya döndüm. ''Tabi ki hemen incelemeye gitmeliydi, uzmanlar bu sorunu değerlendirmeliydi. '' Öyle de oldu. Sonuç red.

Çünkü ben 40 yaşında bir bayan kış aylarında sınırlı sayıda kapalı alanlarda giydiğim bir ayakkabıyı biri başka biri başka tonda soldura bilirdim. Hata benim üzerime atıldı. Müşteri hizmetleri telefonu yüzüme kapattı. Departmanda görevli olan bey, cenazedeyim dedi, geri dönmedi. Sonuç mu, kocaman bir sıfır.

Artışı gözden düşen bir marka, olumsuz bir müşteri deneyimi ve hayal kırıklığı. Ben 275 TL bir ayakkabı ile zenginleşmem ama New Balance' da fakirleşmez. Keşke 10 yıllık bir alışkanlığımı ve sevgimi ayakkabım gibi çöpe attırmasaydılar.

Ebru 536 Okunma

Cevaplar

  • New Balance Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Merhaba; Doğal süet ve nubuk gibi materyallerden üretilmiş ürünlerde,ortamda ki toz,terleme güneş,çeşitli çevre etkenlerinden dolayı solma ve renk değişimi görülebilir.Bu tarz ürünler bunları gözetilerek kullanılmalıdır.Ürün temizliğinde ayakkabı materyalinize uygun köpük temizliyiciler tercih edilmelidir.Ürününüz inceleme merkezimizde üretimden kaynaklanabilecek tüm testlere tabii tutulur. Girmiş olduğu bu testlerde herhangi bir üretim hatasına rastlanır ise kabul edilmektedir. Üretimsel ya da materyal bir bulguya rastlanılmadığında ürünü onaylama gibi bir durumumuz malesef söz konusu değildir. çağrı merkezimiz yapılan görüşmeleriniz dinlenecektir ve gerekli uyarılar yapılacaktır.Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön