New Balance Ayakkabım Delindi ve "Üretim Hatası" Yokmuş.

Saadet O. |

Arkadaşlarım New Balance ayakkabı hediye aldılar ve toplam 5-7 kez giymişimdir. Ayakkabının topuk kısmı içeriden delindi. Kendi derim bir ayakkabıyı delecek kadar keskin olmadığına göre şikayet için Palladium NB mağazasına teslim ettik. 1 hafta sonunda "üretim hatası bulunmamaktadır" gerekçesi ile iade kargo geldi.

Üretim hatası olup olmadığı umurumda değil ancak NB gibi büyük bir firma gözümde gerçekten küçüldü. Twitter'dan mesaj gönderdim ilgilenelim dediler. Tekrar aynı yanıtı döndüler. Ben üretim hatanız var demiyorum ki ürününüz ayıplı diyorum. Bunu düzeltmesi gereken yine sizsiniz. Delik kullansam ve kalabalık ortamlarda görünse acaba beni mi ayıplarlar, sizi mi? Ya marka algınız?

Etiketler :

Topuk Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saadet O.
  30 Mart
  08:31

  Sorunları çözme ve müşteriye yaklaşım konusunda gelişim alanını z olduğunu düşünüyorum. Tüketici hakem heyetine başvuruyorum. Gerçekten çözümsüzsünüz

 • 23 Mart
  14:49

  Merhaba;

  İncelemeye gelen ürünleriniz detaylı bir şekilde kontrol edilerek üretim testlerine tabii tutulur. Üretim hatası rastlanmayan ürünler olumsuz olarak geri dönmektedir. Dilerseniz ürününüzü birkez daha incelemeye gönderebilir ya da hakem heyetine başvuru yaparak, heyetin testlerinede tabii tutabilirsiniz. Heyet sonucu onay olarak tarafımıza yazı gönderilirse, işleminiz değerlendirilecektir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Sevgiler.