27 Temmuz 2016

New Balance Ayakkabı Tarak Kısımları ve Taban Birleşim Yerleri Açılma Problemi!

Fatura Tarih 19-01-2016.
Fatura no... VA0201600002****.
Ayakkabı bir süre sonra tarak kısımları yırtıldı. 18-05-2016 tarihinde incelemeye gönderdim red geldi. Tekrar gönderdim tekrar red cevabı geldi. Peşinen söyleyeyim bir daha asla ürünlerinden almayacağım gibi elimden geldiği kadar çevremin almasını engelleyeceğim. Bu ayakkabı yırtık ve taban yerlerindeki açılma olayı asla ve asla kullanıcı hatası değil. Ben bu ayakkabıyı kışın ortasında aldım ve marttan sonra en fazla 2 ay akşamları yürüyüşte kullandım. Siz diyorsunuz ki çok dikkatli bir şekilde incelenmiştir, 2. defa gönderdiğimde tekrar kutuyu açıp baktığınızdan da şüpheliyim. Sonuç olarak bu red cevabınızı kabul etmiyorum bu ürünü tekrar iade alın değişim istemiyorum. Olmazsa tüketici haklarına başvuracağım.

Ömer 390 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 27 Temmuz 2016

    Ne yıkaması siz neyin testini yaptınız asla bu ürün yıkanmadı. Bana gelen raporda neden ürüne yıkama uygulanmıştır yazmıyordu? Tabi siz de haklısınız her hatalı ürünü geri alacak olsanız en az %50 sini geri almak zorundasınız. Nata vega mağazanızda inceleme dosyalarını gördüm. Bu ürünü iade almaktan başka şansınız yok, hiç kimse ayakkabıyı yıkadığımı ispat edemez.

  • New Balance Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Merhaba; Ürün inceleme test sonuç raporunuz kontrol edildiğinde,ürüne yıkama uygulanmıştır. Yıkama yapılan ürünler garanti kapsamı dışındadır. Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön