20 Temmuz 2016

New Balance Ayağımın Üzerinde Yara Oluştu.

Zorlu center New Balance markasından almış olduğum ayakkabı çok sık giymememe rağmen gün içerisinde uzun süre kullandığımda ayağımın üzerinde yara oluşturdu. Ayağım pansuman yapılacak duruma geldi. Ertesi gün ayağımın üst kısmı sargılı halde mağazaya gidip durumu yetkiliye anlattım. Açıkçası bunun çok bir şey ifade etmediğini söyledi. O kadar para verip aldığım ayakkabı benim ayağımı bu duruma getiriyorsa bende değil ayakkabıda bir sıkıntı var demektir diye düşünüyorum. Yetkili kişi ayakkabıya bakıp bir problem görünmediğini söyledi zaten bende ya da bir başkası da baksa normal ayakkabı neyi görünecekti ki. İncelemeye alındı fakat red yanıtı geldi. Neye göre bakıldığını anlamadım hatta bakılmadığını düşünüyorum. Konuyla ilgili en kısa sürede yanıt bekliyorum.

Gamze 308 Okunma

Cevaplar

  • Gamze24 Temmuz 2016

    Merhaba; Tabiki denettirerek satışını yapıyorsunuz aksi mümkün değil zaten. Bahsettiğim şey şu ki ayakkabıyı giydiğim zaman ayağımı yara yapıyorsa ben bu ayakkabıyı nasıl giyebilirim sizce? Fikriniz varsa lütfen paylaşın. Ayağımın ne halde olduğunu zorlu center mağaza müdürü gördü ve ben bu şekilde devam mı edeceğim giymeye yoksa o kadar para verip aldığım ayakkabıyı bir kenarda bekletecek miyim?

  • New Balance Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Merhaba, Ürün test sonuç raporunuz kontrol edilmiştir. Üretimsel ya da materyal kaynaklı herhangi bir bulguya rastlanılmayan ürünleri üzülerek belirtiyoruz ki kabul edememekteyiz. Tüm ürünlerimiz müşterilerimize mağazada denettirilerek satışa sunulmaktadır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön