26 Mart 2016

New Balance 3 Defa Giyilen Önünden Açılma Olan Ayakkabı...

1 ay öncesi aldığım ayakkabıyı üçüncü giymemde önünde açılma oldu ve servise gönderdiğimde kullanıcı hatası denildi. Soruyorum size nerede dünya markası? 3 defa giymede ayakkabı açılır mı? Yaptığınız ayakkabının arkasında bari durun. Ve görüyorum ki herkes aynı durumdan muzdarip ve bu mağduriyetimizin giderilmesi gerektiğini düşünüyorum ve markanın adına yakışanı yapmasının istiyorum.

Tamer 352 Okunma

Cevaplar

 • Tamer 31 Mayıs 2016

  İnceleme merkezinize sevgilerimi iletiyorum. Üretim hatası olup olmaması benim sorunum değil. Buradaki benim sorguladığım şey bir kez giymede güvenerek ve piyasadaki muadillerine göre fazla para vererek aldığınız bir ayakkabının kullanılamaz hale gelmesi... Çarşı-pazardan ne farkınız kaldı ki o Zaman. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum ve bu markanın ürününün arkasında durmamasına şaşkın ve kızgınım ve bunun takipçisi olacağım. Şikayetimi farklı mercilere yapacağım. Bir ayakkabı için uğraşacağımmmmm. Tşkler

 • New Balance Temsilcisi31 Mayıs 2016

  Merhaba; Ürününüz inceleme merkezimizde üretimden kaynaklanabilecek tüm testlere tabii tutulur. Girmiş olduğu bu testlerde herhangi bir üretim hatasına rastlanır ise kabul edilmektedir. Üretimsel ya da materyal bir bulguya rastlanılmadığında ürünü onaylama gibi bir durumumuz malesef söz konusu değildir.Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz. Sevgiler.

 • Tamer 30 Mayıs 2016

  Ürünü 17.12.2015 tarihinde rem spor (pendorya) dan aldım. Şikayet numarası (u396mb)

 • New Balance Temsilcisi28 Mart 2016

  Merhaba; Ürünü nereden aldığınızı ve incelemeye göndermiş olduğunuz şikayet numaranızı belirtir misiniz? Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön