09 Haziran 2016

New Balance 1 Ayda Yırtılan Ayakkabı!

İzmir Optimum Vepa'dan aldığım New Balance marka ayakkabı bir ay içerisinde yanlardan ve üstten yırtıldı, firmanın cevabı kullanım hatası, ayakkabının üstelik 11 yaşında bir kız çocuğunun haftada 3-4 kez giymiş olduğu ayakkabı nasıl bir kullanım hatası yapıp üstten ayakkabı yırtılmış olabilir. Firmanın vermiş olduğu cevap kesinlikle doğru değil üstelik her iki taraftan aynı şekilde aynı yerlerden yırtılma oldu. Büyük ihtimalle üretim hatalı ayakkabıları burada satıyorlar.

Derya 523 Okunma

Cevaplar

 • Derya 13 Haziran 2016

  1 ayda deforme mi olmuş ayakkabı sonuç bu mudur, ayakkabıyı 1 ay gibi kısa süre içinde nasıl deforme edebilirsiniz, açıklamanız inandırıcı olmamakla beraber şikayetimi tüketici mahkemesine başvurarak sonucu buradan yazacağım.

 • New Balance Temsilcisi13 Haziran 2016

  Merhaba; Ürününüz inceleme merkezimizde üretimden kaynaklanabilecek tüm testlere tabii tutulur. Girmiş olduğu bu testlerde herhangi bir üretim hatasına rastlanır ise kabul edilmektedir. Üretimsel ya da materyal bir bulguya rastlanılmadığında üzülerek belirtiyoruz ki onay verememekteyiz.Belirtilen şikayet formuna ait test sonuçları incelenmiştir. Üründe,girmiş olduğu testlerde materyal kaynaklı bir bulguya rastlanılmamıştır. Aşırı deformasyon kaynaklı ürün kabul edilememiştir. Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz. Sevgiler.

 • Derya 13 Haziran 2016

  10000764638 form no. 0005032859 kodu: w1980w9007

 • New Balance Temsilcisi09 Haziran 2016

  Merhaba; Ürünü incelemeye göndermiş olduğunuz şikayet numarasını paylaşmanızı rica ederiz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön