New Balance 1 Ayda Yırtılan Ayakkabı!

Derya I. |

İzmir Optimum Vepa'dan aldığım New Balance marka ayakkabı bir ay içerisinde yanlardan ve üstten yırtıldı, firmanın cevabı kullanım hatası, ayakkabının üstelik 11 yaşında bir kız çocuğunun haftada 3-4 kez giymiş olduğu ayakkabı nasıl bir kullanım hatası yapıp üstten ayakkabı yırtılmış olabilir. Firmanın vermiş olduğu cevap kesinlikle doğru değil üstelik her iki taraftan aynı şekilde aynı yerlerden yırtılma oldu. Büyük ihtimalle üretim hatalı ayakkabıları burada satıyorlar.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derya I.
  13 Haziran
  17:47

  1 ayda deforme mi olmuş ayakkabı sonuç bu mudur, ayakkabıyı 1 ay gibi kısa süre içinde nasıl deforme edebilirsiniz, açıklamanız inandırıcı olmamakla beraber şikayetimi tüketici mahkemesine başvurarak sonucu buradan yazacağım.

 • 13 Haziran
  11:06

  Merhaba;

  Ürününüz inceleme merkezimizde üretimden kaynaklanabilecek tüm testlere tabii tutulur. Girmiş olduğu bu testlerde herhangi bir üretim hatasına rastlanır ise kabul edilmektedir. Üretimsel ya da materyal bir bulguya rastlanılmadığında üzülerek belirtiyoruz ki onay verememekteyiz.Belirtilen şikayet formuna ait test sonuçları incelenmiştir. Üründe,girmiş olduğu testlerde materyal kaynaklı bir bulguya rastlanılmamıştır. Aşırı deformasyon kaynaklı ürün kabul edilememiştir.

  Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Sevgiler.

 • Derya I.
  13 Haziran
  10:08

  10000764638
  form no. 0005032859
  kodu: w1980w9007

 • 09 Haziran
  16:08

  Merhaba;

  Ürünü incelemeye göndermiş olduğunuz şikayet numarasını paylaşmanızı rica ederiz.

  Sevgiler.