14 Haziran 2013

Nevzat Onay Ayakkabı Ayakkabının Erken Deforme Oluşu ve Boya Vermesi!

Ben yıllardır hep Nevzat Onay tercihli ayakkabı kullandım. Ancak son yıllarda ayakkabı da çok fiyasko bir kalite görmeye başladım. Bayilerinin müşteri ilişkileri de o düzeyde. Son aldığım ayakkabılarım da çok aşırı derecede ayağa boya vermeye başladı. Kokmayan ayaklarım kokmaya başladı, öneli ölçüde ayaklarımda rahatsızlık hissettim, kimyasal olan boyanın etkisine bağlıyorum.

En kısa zamanda ayakkabı boyasının testini yaptırarak sağlığıma olan zararlarını tespit ederek gerekli olan sonuca kanuni yollardan gerekli işlemleri başlatarak gerekeni yapacağım. İlgili firmanın bayisine giderek bu durumu kendilerine bildirip ayakkabının değişimini istedim, kapıdan kovuldum.

Remzi 509 Okunma

Cevaplar

  • Remzi 20 Temmuz 2013

    ilgili firmaya yaptığım başvurum dikkate alınarak ürün analizi yapılmamış ve bana değerlendirme sonuçları raporlanarak güven verilmemiş,sağlıklı üretim yaptıklarını,ürünlerinde kanserojen madde olmadığını şikayetçi olduğum ürün üzerinde bir tespit yapmadan bana geri iadesi firma çalışanı tarafından aldığım cevap şu oldu(firmamız saygın bir firmadır ürününüzü kötülemeyin oldu şaşırdım doğrusu saygın bir firmadan aldığım bu cevaba şaşırdım.sonuç olarak NEVZAT ONAY Ayakkabı firmasının hiç bir ciddiyeti yoktur.üretiği ürünler bana göre sağlıklı değil..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön