16 Ağustos
#12427191

Nevresimlerdunyasi.info 4 Al 2 Öde Pierre Cardin Nevresim Aldatmacası

Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade gelen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir.


Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (ıp/ Mac Adresi) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme ile alışveriş imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve iş gücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.


Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini site sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.


Adamların düşüncesine bakar mısınız resmen ürünü zorla aldırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Siz size gelen ürünü muhakkak almak zorundasınız içinden ne çıkarsa çıksın sonra iade süreciniz başlıyor tabi muhatap bulabilirseniz. Ben siparişimi verdim ama yorumları okuduğum zaman sahte ürün gönderdiklerine kanaat getirdiğim için sitenin iletişim numarasını aradım ve ulaşamadım bu sebepten dolayı son kez alıcının telefonda onayı alınmadan gönderilen üründen sorumlu olmadığımı buradan beyan ederim.

Adaletli Adaletli 334 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Adaletli14 Ağustos

    Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade gelen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (ıp/ Mac Adresi) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme ile alışveriş imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini site sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. Adamların düşüncesine bakar mısınız resmen ürünü zorla aldırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Siz size gelen ürünü muhakkak almak zorundasınız içinden ne çıkarsa çıksın sonra iade süreciniz başlıyor tabi muhatap bulabirseniz. Ben siparişimi verdim ama yorumları okuduğum zaman sahte ürün gönderdiklerine kanaat getirdiğim için sitenin iletişim numarasını aradım ve ulaşamadım bu sebepten dolayı son kez alıcının telefonda onayı alınmadan gönderilen üründen sorumlu olmadığımı buradan beyan ederim. İletişimi olmayan bir sitenin ürünlerinin arkasında nasıl durduğunun bir göstergesi!

Ziyaretçi Yorumları